Стан пожежної небезпеки за 5 місяців 2026 року
За 5 місяців 2026 року у Володимирському районі виникло 206 пожеж (за аналогічний період 2025 року – 153 пожежі), внаслідок яких нанесено прямих матеріальних збитків на суму 15 612 920 гривень.
Із 206 пожеж, що виникли протягом 2026 року, 58 пожеж зафіксовано в житловому секторі, 135 пожеж – на відкритій території (112 – суха рослинність на площі 104,79 га, 2 – лісовий масив на площі 4,2 га, 20 – сміття на відкритій території, 1 – горіння дерева), та 6 пожеж сталося на автотранспортних засобах.
Також на об’єктах, підконтрольних органам ДСНС, виникло 7 пожеж.
В наслідок пожеж загинуло 5 людей (у 2025 році – загинула 1 людина), 2 людини травмовано.
За фактами пожеж за порушення правил пожежної безпеки до адміністративної відповідальності притягнуто 7 громадян.
Протягом цього періоду проведено 62 спільних рейдів щодо недопущення пожеж в природних екосистемах (проінструктовано 801 громадян), за результатами яких до адміністративної відповідальності притягнуто:
- ст. 77-1 КУпАП – 3 осіб,
- ст. 77 КУпАП – 1 особа,
- ст. 175 КУпАП – 15 осіб,
- ст. 82 КУпАП – 4 осіб.
За 5 місяців у громадах Володимирського району виникло пожеж:
|
· Нововолинська МТГ |
- |
54 |
|
· Володимирська МТГ |
- |
27 |
|
· Локачинська ТГ |
- |
23 |
|
· Зимнівська ТГ |
- |
20 |
|
· Поромівська ТГ |
- |
17 |
|
· Литовезька ТГ |
- |
16 |
|
· Оваднівська ТГ |
- |
16 |
|
· Іваничівська ТГ |
- |
9 |
|
· Устилузька МТГ |
- |
8 |
|
· Павлівська ТГ |
- |
8 |
|
· Затурцівська ТГ |
- |
8 |
|
Всього |
- |
206 |
Ворог продовжує вербувати українських дітей
Особливо важливим під час дії воєнного стану є контроль за інформаційним середовищем, що впливає на дітей
Ворог, який провадить агресію проти нашої країни, не гребує нічим – навіть втягуванням до диверсійних дій підростаючого покоління.
Раніше в Україні фіксувались випадки вербування дітей через різноманітні групи, особливо у телеграм-каналах, з метою залучити до диверсійної діяльності за обіцянку матеріальної винагороди.
Зараз ворог змінює форми роботи, демонструючи власну винахідливість і застосовуючи особливо цинічні методи впливу.
Останнім часом росіяни діють під виглядом українських спецслужб із використанням української мови, намагаючись втягнути дітей і молодь у протиправну діяльність за допомогою молодіжного сервісу для знайомств у мобільному застосунку «Телеграм», при цьому апелюють до патріотичних почуттів.
Наші спеціальні служби не проводять свою діяльність таким чином, на чому акцентуємо вашу увагу.
Тому вчергове закликаємо батьків звернути на це свою увагу і посилити контроль за тим, у яких групах та на які теми спілкуються їх діти, проводити з ними профілактичні бесіди й акцентувати увагу на кримінальних наслідках, які обов'язково матимуть вчинені протиправні дії.
Окрему увагу слід звернути на дорослих осіб, з якими часто спілкується дитина – саме вони, в більшості випадків й вербують неповнолітніх для вчинення диверсій.
Краще попередити необдумані вчинки дітей, ніж потім мати справу із правовими наслідками, що можуть перекреслити всі плани на життя.
Відбулись Конгресові слухання
29 травня відбулись Конгресові слухання на майданчику офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що проходили у онлайн та офлайн режимах під головуванням заступника керівника Офісу Президента України, голови Президії Конгресу Віктора Микити та за участі Прем’єр-міністра України Юлії Свириденко, до яких доєднались перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Фіщук, голови й представники територіальних громад району.
























