15 квітня 2021 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Діяльність райдержадміністрації
Прес-центр
Район сьогодні
 • Розпорядчі документи
 • Регуляторна політика
  Публічна інформація
  Інформація з установ району
  Оголошення
  Програми та стратегії району
  Виконання програм та стратегій
 • Децентралізація влади
 • Самоорганізація населення
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Електронне звернення
 • Вакансії державної служби
 • Інвестиційний довідник
 • Запобігання проявам корупції
 • АРХІВ НОВИН

  « Квітень 2021 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30    
  Середа, 30 квітня 2014 12:09

  Заступники голови районної державної адміністрації

  Перший заступник голови районної державної адміністрації

   

  Функціональні обов'язки першого заступника голови районної державної адміністрації

  У разі відсутності голови районної державної адміністрації виконує його обов’язки. Організовує і координує роботу заступника голови районної державної адміністрації. Забезпечує реалізацію державної політики в галузях: міжнародних та зовнішньоекономічних відносин, залучення інвестицій, публічних закупівель, дорожнього господарства, інфраструктури та туризму, зв’язку, використання та охорони земель, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій, взаємодії з правоохоронними органами, з питань запобігання та виявлення корупції.

  Забезпечує реалізацію на території району державної політики економічного розвитку, промислової, цінової політики, державної політики у сфері торгівлі та побутових послуг, з питань розвитку підприємництва, державної регуляторної політики.

  Забезпечує реалізацію державної політики у сфері земельних ресурсів.

  Забезпечує реалізацію на території району державної політики у сферах зовнішньоекономічної діяльності, зовнішніх зносин та європейської інтеграції та залучення інвестицій.

  Забезпечує реалізацію на території району державної політики, спрямованої на інтеграцію України в європейський політичний, економічний, правовий простір з метою набуття членства в Європейському Союзі, продовження конструктивного партнерства з НАТО.

  Сприяє виконанню зобов’язань за міжнародними договорами України, заходів, спрямованих на розвиток транскордонного і міжрегіонального співробітництва.

  Сприяє розвитку міжнародного співробітництва у соціальній та гуманітарній сферах.

  Організовує інформаційне та консультативне забезпечення роботи щодо залучення в район міжнародної технічної допомоги, із розроблення проектів, програм.

  Здійснює реалізацію державної політики у галузях дорожнього господарства, транспорту (авіаційного, автомобільного, залізничного, річкового та міського електричного транспорту), туризму, зв’язку та розвитку прикордонної інфраструктури.

  Організовує роботу щодо формування плану із будівництва, капітального, поточного ремонтів і утримання доріг комунальної власності, доріг загального користування місцевого значення та доріг державного значення.

  Організовує розроблення і здійснення заходів для покращення інвестиційного та інноваційного клімату району у сферах транспорту, дорожнього господарства та туризму.

  Організовує розроблення і здійснення заходів щодо створення належних умов для осіб з обмеженими фізичними можливостями для доступу до транспорту загального користування.

  Сприяє розвитку транспорту на території району, впровадженню інноваційних проектів для покращення надання населенню послуг у сфері транспорту.

  Сприяє вирішенню питань, пов’язаних з облаштуванням пункту пропуску.

  Забезпечує виконання завдань щодо державного регулювання діяльності автомобільного транспорту та здійснення контролю за дотриманням суб’єктами підприємницької діяльності всіх форм власності чинного законодавства, нормативно-правових актів, які регулюють перевезення пасажирів і вантажів.

  Сприяє удосконаленню туристичної інфраструктури, розвитку ринкових відносин у сфері туризму та конкуренції на ринку туристичних послуг, створенню рівних умов для суб’єктів, що забезпечують провадження туристичної діяльності.

  Організовує своєчасне інформування в разі стихійного лиха, аварій, катастроф, епідемій, епізоотій, пожеж, інших надзвичайних подій зони надзвичайної ситуації; здійснює передбачені законодавством заходи, пов'язані із підтриманням у них громадського порядку, врятуванням життя людей, захистом їх здоров'я і прав, збереженням матеріальних цінностей.

  Організовує своєчасне інформування населення про загрозу виникнення надзвичайних ситуацій під час проведення потенційно небезпечних заходів в умовах присутності цивільного населення за участю особового складу Збройних сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів з використанням озброєння і військової техніки.

  Сприяє діяльності аварійно-рятувальних служб за місцем їх дислокації, під час прямування до зон надзвичайних ситуацій та під час ліквідації надзвичайних ситуацій, зокрема у поданні їм необхідних транспортних та інших матеріальних засобів і послуг.

  Організовує перевірки наявності і утримання в готовності локальних систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій на об'єктах, які підлягають  обладнанню системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій; наявність і готовність до використання у надзвичайних ситуаціях засобів колективного та індивідуального захисту населення, майна цивільного захисту, стан їх утримання та ведення обліку.

  Координує діяльність управління Держгеокадастру в районі, забезпечує здійснення державної політики з використання та охорони земель, державного нагляду (контролю) в частині дотримання земельного законодавства.

  Організовує реалізацію повноважень районної державної адміністрації щодо державних гарантій у сфері заробітної плати.

  Організовує реалізацію повноважень районної державної адміністрації щодо державних гарантій у сфері праці в частині нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, виконання функцій державного управління охороною праці.

  Бере участь у веденні колективних переговорів, вирішенні колективних трудових спорів (конфліктів).

  Забезпечує реалізацію державної політики у сферах житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування, будівництва, екології та природних ресурсів, лісового та мисливського господарства, агропромислового комплексу, рибного господарства та рибної промисловості, охорони, використання та відтворення водних біоресурсів, регіонального розвитку, децентралізації та реформи місцевого самоврядування, безпечності та якості харчових продуктів, захисту прав споживачів.

  Забезпечує реалізацію на території району державної регіональної політики. Координує діяльність органів місцевого самоврядування та причетних підприємств, установ та організацій у питаннях децентралізації державного управління, зокрема реалізації перспективного плану формування територій громад району.

  Бере участь у підготовці пропозицій до проектів програм соціально-економічного розвитку району.

  Бере участь у реалізації державної політики у сфері житлового, цивільного та промислового будівництва, промисловості будівельних матеріалів і виробів будівельного призначення, розвитку соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, інженерного захисту територій, індустрії будівельних матеріалів, підвищення енергоефективності у будівництві.

  Організовує розроблення і здійснення заходів щодо створення належних умов для осіб з обмеженими фізичними можливостями для доступу до об’єктів соціальної сфери.

  Сприяє в організації та здійснює контроль відповідно до законодавства за охороною, реставрацією та використанням пам’яток архітектури і містобудування.

  Здійснює відповідно до законодавства контроль за організацією та якістю обслуговування населення підприємствами, установами й організаціями житлово-комунального господарства незалежно від форм власності, а також за технічним станом, використанням і утриманням житла. Сприяє залученню у визначеному законодавством порядку підприємств, установ та організацій до участі в розвитку житлово-комунального господарства. Сприяє в роботі житловим кооперативам і товариствам співвласників багатоквартирних будинків.

  Реалізовує державну політику щодо енергопостачання, енергоефективності та енергозбереження.

  Координує та контролює роботу з обліку, збирання, переробки, утилізації та захоронення промислових, побутових й інших відходів.

  Забезпечує реалізацію державної політики, спрямованої на розвиток агропромислового комплексу та гарантування продовольчої безпеки держави, реалізацію аграрної політики, сталого розвитку сільських територій регіону та кадрової політики в галузях агропромислового комплексу.

  Організовує роботу з розвитку галузей тваринництва, харчової і переробної промисловості в частині сільськогосподарської продукції, лісового господарства підприємств системи Мінагрополітики України, з питань розвитку малого підприємництва на селі, у тому числі фермерських і особистих селянських господарств, сімейних (родинних) ферм. Забезпечує реалізацію державної політики з питань додержання законодавства у сфері землеробства.

  Здійснює у межах своїх повноважень комплексне управління, регулювання та координацію діяльності місцевих органів самоврядування, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення та охорони природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки, визначення оцінки впливу на довкілля.

  Бере участь у розробці, реалізації, координації та здійсненні аналізу виконання державних та місцевих програм охорони навколишнього природного середовища та у підготовці заходів щодо регіонального розвитку в питаннях природокористування, охорони довкілля.

  Здійснює контроль за використанням відходів з урахуванням їх ресурсної  цінності та вимог безпеки для здоров’я людей і навколишнього природного  середовища. Сприяє впровадженню нових екологічно безпечних технологій, вирішенню науково-технічних проблем, що мають першочергове значення для підвищення ефективності та конкурентоспроможності продукції переробних підприємств.

  Здійснює підготовку та надання голові районної державної адміністрації об’єктивних і незалежних висновків та рекомендацій щодо функціонування системи внутрішнього фінансового контролю та її вдосконалення в районній державній адміністрації.

  Забезпечує організацію роботи із виявлення та запобігання фактам незаконного, неефективного та нерезультативного використання бюджетних коштів в апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації, а також на підприємствах, в установах і організаціях, що знаходяться в оперативному управлінні структурних підрозділів райдержадміністрації.

  Здійснює керівництво:

  управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації;

  відділом містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації;

  управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації (в частині трудових відносин).

  Координує діяльність та взаємодіє з:

  районним відділом Державної міграційної служби України;

  районним відділом управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій;

  управлінням Держгеокадастру в районі;

  філією “Володимир-Волинське дорожньо-експлуатаційне управління;

  управлінням статистики в районі;

  об’єднаною державною податковою інспекцією (загальна координація діяльністю);

  митним постом “Устилуг” (загальна координація діяльністю);

  центром поштового зв’язку;

  цехом телекомунікаційних послуг;

  об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України;

  міськрайонним центром зайнятості;

  ДП “Володимир-Волинське лісомисливське господарство”;

  управлінням Держпродспоживслужби в районі;

  Володимир-Волинською філією приватного акціонерного товариства «Волиньобленерго»;

  Володимир-Волинським відділенням публічного акціонерного товариства «Волиньгаз»;

  ДП ДАК “Хліб України” Володимир-Волинський комбінат хлібопродуктів;

  ПрАТ “Володимир-Волинська птахофабрика”.

  Організовує державний контроль за діяльністю у напрямах, визначених статтею 16 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

  організацій дорожнього господарства району;

  дорожніх проектних організацій;

  інших відповідного спрямування об'єднань громадян та юридичних осіб в районі.

  Здійснює керівництво роботою:

  комісії з обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню за межами населених пунктів району;

  районної комісії з проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту;

  Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації;

  районної комісії з питань евакуації;

  районної комісії для визначення одержувачів дотації, відповідно до заходів Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу Володимир-Волинського району на 2016-2020 роки;

  комісії з координації дій державних органів, що здійснюють державний контроль за виробництвом і обігом підакцизних товарів (паливо, спирт, алкогольні напої та тютюнові вироби) в районі;

  комісії з проведення інвентаризації земель та оцінки ефективності їх використання;

  районної робочої групи з проведення обліку наявних пилорам, деревообробних цехів і підприємств, які знаходяться на території районну;

  районної постійно діючої комісії з координації дій державних органів, що здійснюють державний контроль за заготівлею другорядних лісових матеріалів, здійснення побічних лісових користувань та використання корисних властивостей лісів;

  районної робочої групи з координації виконання заходів щодо локалізації та ліквідації осередків борщівника Сосновського на території району;

  робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення;

  міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати;

  тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат;

  робочої групи з координації дій місцевих органів виконавчої влади в районі щодо забезпечення податкових та інших надходжень до державного і місцевого бюджетів;

  районної постійно діючої комісії з координації дій державних органів, що здійснюють державний контроль за заготівлею другорядних лісових матеріалів, здійснення побічних лісових користувань та використання корисних властивостей лісів.

  Координує роботу: відділу з питань цивільного захисту та мобілізаційної роботи райдержадміністрації.

  Організовує роботу інших комісій, робочих груп, консультативно-дорадчих органів, що утворюються розпорядженнями голови районної державної адміністрації, які він очолює.

   

  Заступник голови районної державної адміністрації

  Функціональні обов'язки заступника голови районної державної адміністрації

  Вирішує питання реалізації державної політики в галузях охорони здоров’я, фізичної культури і спорту, освіти і науки, культури, книговидання, гендерної рівності, роботи з дітьми, молоддю і сім’ями, соціальної політики, надання соціальних послуг та захисту громадян, потерпілих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, зайнятості населення. Забезпечує захист державних інтересів, прав і свобод громадян, їх інформування, взаємодію з громадськими формуваннями, партіями та рухами, організацію виконання законів України, указів і розпоряджень Президента України, постанов Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України з цих питань.

  Організовує з питань цих галузей підготовку проектів розпоряджень і програм та подає їх на розгляд голови районної державної адміністрації, уживає заходів щодо їх реалізації.

  Здійснює заходи із запобігання інфекційним захворюванням, епідеміям та їх ліквідації.

  Забезпечує виконання законодавства про військовий обов’язок  посадовими особами і громадянами щодо призову на строкову службу.

  Забезпечує здійснення заходів щодо направлення громадян на альтернативну (невійськову) службу.

  Організовує реалізацію повноважень районної державної адміністрації щодо державних гарантій у пенсійному забезпеченні.

  Вирішує в районі питання, що належать до компетенції Українського координаційного комітету сприяння зайнятості населення.

  Забезпечує реалізацію молодіжної політики в районі. Організовує виконання і контроль за додержанням законодавства з національно-культурного розвитку, утвердження духовності та моралі, забезпечення мовних прав громадян, всебічного розвитку і функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя, створення умов для розвитку мов інших національностей.

  Контролює розроблення та подання пропозицій для визначення підприємствам, організаціям і установам незалежно від форм власності квоти робочих місць для працевлаштування випускників шкіл і професійних училищ, молоді, інших категорій людей, які потребують соціального захисту.

  Контролює організацію книговидання в районі. Підтримує зв’язки з діаспорою.

  Спільно із першим заступником голови райдержадміністрації організовує відзначення в районі державних свят, знаменних і пам’ятних дат.

  Організовує підготовку і подає на розгляд голови районної державної адміністрації проекти відповідних розпоряджень та програм, забезпечує їх реалізацію.

  Здійснює керівництво:

  управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації;

  відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації;

  відділом культури та туризму райдержадміністрації;

  службою у справах дітей райдержадміністрації;

  територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації.

  Координує діяльність: Володимир-Волинського відділення управління фонду соціального страхування України в області.

  Організовує державний контроль за діяльністю у напрямах, визначених статтею 16 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», недержавних вищих навчальних закладів.

  Взаємодіє, сприяє виконанню статутних завдань, забезпечує додержання законних прав:

  товариств, асоціацій, організацій інвалідів та ветеранів;

  товариств і добровільних спортивних організацій;

  районних комітетів, правлінь, відділень добровільних товариств і організацій;

  районних організацій (спілок) письменників, журналістів, художників, об’єднань самодіяльних композиторів;

  районних громадських організацій, рад, спілок, братств;

  районних молодіжних громадсько-політичних та культурно-просвітницьких організацій.

  Очолює та організовує роботу:

  районної призовної комісії;

  комісії з обстеження стану пам'яток історії, архітектури, археології місцевого й національного значення та об'єктів культурної спадщини;

  комісії з питань соціального захисту населення та житлових субсидій при райдержадміністрації;

  робочої групи для перевірки фактичного місця проживання (перебування) внутрішньо переміщених осіб;

  комісії з розгляду питань надання військовозобов’язаним відстрочки  від призову на військову службу під час мобілізації;

  робочої групи з питань проходження альтернативної  (невійськової) служби;

  робочої групи «Мобільний соціальний офіс» для здійснення виїзного обслуговування  населення;

  робочої групи з питань координації надання соціальної, юридичної, медико-психологічної підтримки учасникам антитерористичної операції та членам їх родин;

  комітету доступності забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення  до об’єктів  соціальної та інженерно-транспортної інфраструктур району;

  комісії з питань розрахунків обсягів компенсації витрат автомобільних перевізників за пільговий проїзд окремих категорій громадян;

  комісії з питань проведення капітального ремонту житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків та квартир осіб, які мають на це право;

  комісії для розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни відповідно до Закону України  «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

  комісії по контролю за цільовим використанням  допомоги при народженні дитини.

  Організовує роботу інших комісій, робочих груп, консультативно-дорадчих органів, що утворюються розпорядженнями голови райдержадміністрації, які він очолює.

  RomanukКерівник апарату районної державної адміністрації

  Романюк Сергій Йосипович

  Працює – керівник апарату Володимир-Волинської районної державної адміністрації Волинської області

  Громадянство – громадянин України

  Число, місяць і рік народження – 12 червня 1980 року

  Місце народження – Україна, Волинська область, м. Володимир-Волинський

  Освіта – повна вища, Львівський державний аграрний університет, 2002 рік, менеджмент організацій, економіст-менеджер зовнішньо-економічної діяльності

  Науковий ступінь, вчене звання – немає

  Володіння мовами – українською, російською – вільно, англійською зі словником, польською – розмовною

  Нагороди, почесні звання – нагороджений Почесною грамотою Волинської обласної державної адміністрації

  Прийняття Присяги державного службовця – 30 серпня 2002 року

  Ранг державного службовця – 10 з 16.02.2011

  Загальний стаж роботи – з червня 1997 року

  Стаж державної служби – 10 років 7 місяців

  Депутат ради – не є

  Стягнення – не має

  Трудова діяльність:

  06.1997 – 08.1997

  - робітник Володимир-Волинського міжгосподарського комбікормового заводу Волинської області

  09.1997 – 06.2002

  -   студент Львівського державного аграрного університету Львівської області

  08.2002 – 01.2003

  - головний спеціаліст з питань фінансів, економіки та   моніторингу цін управління сільського господарства і продовольства Володимир-Волинської районної державної адміністрації Волинської області

  01.2003 – 07.2005

  - начальник відділу організаційної і кадрової роботи апарату Володимир-Волинської районної державної адміністрації Волинської області

  07.2005 – 02.2011

  - заступник керівника апарату – начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату Володимир-Волинської районної державної адміністрації Волинської області

  02.2011 – по д. ч.

  - керівник апарату Володимир-Волинської районної державної адміністрації Волинської області

  Функціональні обов'язки керівника апарату районної державної адміністрації

  Здійснює керівництво діяльністю апарату райдержадміністрації, організовує його роботу, несе персональну відповідальність за виконання покладених на апарат завдань, визначає ступінь відповідальності керівників та інших працівників його структурних підрозділів.

  Організовує аналітичний та оперативно-технічний контроль за виконанням нормативних і розпорядчих документів Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень голів обласної та районної державних адміністрацій.

  Забезпечує взаємодію структурних підрозділів апарату зі структурними підрозділами райдержадміністрації, районною, Устилузькою міською, сільськими радами та їх виконавчими комітетами з питань, віднесених до компетенції райдержадміністрації.

  Забезпечує організаційну підтримку, належну взаємодію органів місцевого самоврядування, закладів, установ та організацій району з питань ведення Державного реєстру виборців. Забезпечує контроль за виконанням рішень розпорядника Державного реєстру виборців.

  Координує заходи із матеріально-технічного забезпечення підготовки і проведення виборів в районі.

  Здійснює забезпечення проведення в районі державної політики у сфері інформатизації, визначення пріоритетних напрямів розвитку процесів інформатизації.

  Забезпечує координацію діяльності виконавчих комітетів Устилузької міської та сільських рад району щодо питань інформаційно-комп’ютерного забезпечення, проведення технічної політики розвитку інформаційних технологій, систем та мереж, безпеки передачі даних.

  Відповідає за організацію в установленому порядку збору, прийому-передачі та первинної обробки інформації в електронному форматі, необхідної для забезпечення діяльності апарату районної державної адміністрації.

  Організовує і контролює надання адміністративних послуг у межах закріпленої за апаратом райдержадміністрації компетенції.

  Подає на затвердження голові районної державної адміністрації положення про апарат, розподіл функціональних обов’язків. Забезпечує дотримання працівниками апарату правил внутрішнього трудового розпорядку.

  Видає накази з адміністративно-господарських питань та інших питань внутрішньої роботи апарату, що є обов’язковими для виконання його працівниками.

  Відповідає за організацію проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних з виконанням функцій держави (крім першого заступника, заступника голови районної державної адміністрації).

  Забезпечує підготовку проектів розпоряджень голови районної державної адміністрації та інших службових документів з питань, віднесених до компетенції апарату. Візує всі проекти розпоряджень голови райдержадміністрації, підписує додатки до них. За необхідності забезпечує надсилання структурним підрозділам райдержадміністрації, територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, іншим компетентним установам і організаціям на експертизу проекти вказаних вище документів.

  Повертає зацікавленим організаціям проекти розпоряджень та інших документів, підготовлені з порушенням законодавства або подані з порушенням установленого порядку їх підготовки й унесення.

  Забезпечує своєчасне доведення розпоряджень голови районної державної адміністрації до їх адресатів, до службових осіб, а у випадку, коли вони мають загальний характер або стосуються прав і обов'язків громадян, – до відома населення.

  Забезпечує контроль за поданням на реєстрацію нормативно-правових актів райдержадміністрації у головне територіальне управління юстиції в області.

  Забезпечує організаційно-технічне обслуговування засідань колегій, робочих нарад, зустрічей в райдержадміністрації.

  На підставі пропозицій заступників голови райдержадміністрації, структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, Устилузької міської та сільських рад забезпечує підготовку проектів планів роботи районної державної адміністрації, подає їх на розгляд і затвердження голові райдержадміністрації. Затверджує плани роботи структурних підрозділів апарату райдержадміністрації й контролює їх виконання.

  Відповідає за стан діловодства. Здійснює контроль за дотриманням в апараті інструкцій з діловодства та по роботі з режимними (таємними) документами, відповідає за стан обліку і звітності.

  Здійснює контроль за раціональним використанням коштів, передбачених кошторисом витрат на утримання райдержадміністрації, її структурних підрозділів.

  Здійснює повноваження керівника державної служби відповідно до Закону України «Про державну службу».

  Уносить пропозиції голові райдержадміністрації з питань структури та штатного розпису апарату, чисельності, фонду оплати праці та видатків на утримання структурних підрозділів райдержадміністрації.

  Вирішує питання транспортного обслуговування керівництва райдержадміністрації, структурних підрозділів, її апарату.

  Забезпечує контроль за порядком доступу до публічної інформації в районній державній адміністрації відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».

  Здійснює керівництво структурними підрозділами апарату районної державної адміністрації:

  відділом організаційної роботи та управління персоналом апарату райдержадміністрації;

  відділом фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації;

  відділом ведення діловодства апарату райдержадміністрації;

  юридичним відділом апарату райдержадміністрації;

  відділом з питань внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації;

  відділом ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації.

  Координує діяльність: архівного відділу райдержадміністрації.

  Очолює та організовує роботу:

  комісії зпитань роботи із службовою інформацією районної державної адміністрації;

  експертної комісії районної державної адміністрації;

  комісії із соціального страхування райдержадміністрації.

  Організовує роботу інших комісій, робочих груп, консультативно-дорадчих органів, що утворюються розпорядженнями голови райдержадміністрації, які він очолює.

  Переглядів 11100 Останнє редагування Понеділок, 02 квітня 2018 14:06
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Володимир-Волинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Володимир-Волинській райдержадміністрації.
  Адреса: 44700, м.Володимир-Волинський, вул. Небесної Сотні, 3, т.24467, E-mail: post@vvadm.gov.ua
  © 2014 vvadm.gov.ua