26 квітня 2017 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Діяльність райдержадміністрації
Прес-центр
Район сьогодні
 • Розпорядчі документи
 • Регуляторна політика
  Публічна інформація
  Інформація з установ району
  Оголошення
  Програми та стратегії району
  Виконання програм та стратегій
 • Децентралізація влади
 • Самоорганізація населення
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Електронне звернення
 • Вакансії державної служби
 • Інвестиційний довідник

  АРХІВ НОВИН

  « Квітень 2017 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30

  a1 14ombr

  Контрактна армія - професійне військо нового зразка

  https://www.youtube.com/embed/GmjyuQaKFNMhttps://www.youtube.com/embed/tkBTZ3dv6Qohttps://www.youtube.com/embed/riY_a-Xq4z0

  Брошура про права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей - підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

  Зрада чи перемога? Військові збори резервістів - 2016

  Відеоінструкція з отримання електронної виписки з ЄДР

  До уваги підприємств, установ та організацій

  Нова програма бізнес-стажування для фахівців з України за напрямом "Енергоефективність і відновлювальні джерела енергії у цивільному і комерційному будівництві"

  Децентралізація влади

   Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які знаходяться в складних життєвих обставинах

  Методичні рекомендації з питань організації заходів цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки посадовцями органів місцевого самоврядування

  Виплата одноразової грошової допомоги громадянам району, які вступають на військову службу за контрактом

  Методичні рекомендацій з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також прирівняних до них осіб

  Відеоінформація по субсидіях

  http://voladm.gov.ua/vazhlive-pro-subsidi%D1%97/,

  http://voladm.gov.ua/subsidi%D1%97-derzhava-turbuyetsya-pro-tebe/

  Інформація по Держенергоефективності (постійно оновлюється)

  Стажування державних службовців

  Інформація управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області

  Правила реєстрації місця проживання

  Працює "телефон довіри" Держаудитслужби

  Електронний сервіс, за допомогою якого можна сповіщати про виявлені стихійні сміттєзвалища

  Децентралізація

  Виступ  Президента  на засіданні   Ради   національної   безпеки   та  оборони

  Навчальні відео-ролики з питань заповнення та подання декларацій у системі “Єдиного державного реєстру осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування”

  http://voladm.gov.ua/navchalni-video-roliki-z-pitan-zapovnennya-ta-podannya-deklaracij-yaki-rozmishhenni-na-sajti-nacionalnogo-agentstva-z-pitan-zapobigannya-korupciї/

  Вівторок, 06 травня 2014 14:54

  Соціальне забезпечення

   

  Калькулятор для розрахунку субсидії

  Бланк декларації про доходи

  Бланк заяви на призначення житлової субсидії

  Інструкція про порядок заповнення бланків

  Реформа системи надання субсидії

   

  На обліку в ЄДАРП станом на 01.04.2017 перебуває 1312 ветерани війни, з них: інвалідів війни – 45 осіб; учасників бойових дій – 598 осіб; членів сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни – 107 осіб; учасників війни – 562 особи; жертв нацистських переслідувань – 1 особа; ветеранів праці – 1640 осіб; ветеранів військової служби, МВС та їх вдів – 55 осіб; реабілітованих – 4 особи; постраждалих від аварії на ЧАЕС – 258 осіб; пільговиків за професійною ознакою – 214 осіб; пільговики згідно Цивільного Кодексу України, СБУ, в/с та члени їх сімей – 31 особа; дітей війни – 1948 осіб; інвалідів загального захворювання – 588 осіб; пенсіонерів за віком – 3063 особи;  багатодітних сімей – 326 родин.

  У березні 2017 року проведено компенсаційні виплати особам, постраждалим від Чорнобильської катастрофи, зокрема:

  - компенсацію вартості продуктів харчування для ліквідаторів І та ІІ категорій на загальну суму 26,6 тис.грн.;

  - грошові відшкодування учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС за придбані лікарські засоби на суму 2,8 тис.грн.;

      Видано 21 посвідчення багатодітної сім’ї батькам та 34 дітям з багатодітних сімей для отримання пільг згідно чинного законодавства.

    Виплачено щорічну допомогу на оздоровлення ліквідаторам чорнобильської катастрофи на суму 1,1 тис.грн

     За лютий 2017 року профінансовано пільги на житлово-комунальні послуги на суму 1606,9 тис.грн. Заборгованість по даному виду пільг станом на 01.04.2017становить 2795,5 тис.грн. Заборгованість за здійснення пільгових перевезень станом на  01.04.2017 становить  90,1 тис. грн.

  Управлінням здійснюється постійний державний контроль за дотриманням вимог трудового законодавства на підприємствах району, надаються консультації з питань праці. Проводяться щомісячні моніторинги стану виплати заробітної плати працівникам усіх господарюючих суб’єктів, організацій та установ району. Проведений станом на 01.04.2017  року моніторинг показав, що у районі немає підприємств-боржників із виплати заробітної плати.

  За даними вибіркових статистичних спостережень у лютому 2017 року середній розмір заробітної плати працівників усіх галузей економіки району становив 5589,78 грн., що у 3,5 рази перевищує показник прожиткового мінімуму для працездатного населення.

  Проведено засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, заслухано 3 керівників, а також 3 засідання міжвідомчої робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, заслухано 21 керівника.

   З початку року у районі зафіксовано 8 нещасних випадки невиробничого травматизму, 6 із них -  із смертельними наслідками.

  Зареєстровано 33 колективних договори, змін та доповнень до них.

  Проведено засідання робочої групи з питань проходження альтернативної (невійськової) служби.

   

  Починаючи з 2014 року, Представництво міжнародної організації міграції (МОМ) реалізовує проекти, направлені на підтримку внутрішньо переміщених осіб.

  Проект «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО тгостраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським Союзом, буде тривати з січня 2017 року до липня 2018 року.

  Основна мета проекту полягає у задоволенні потреб ВГ10 у відновленні та інтеграції сприянні соціальній стабілізації та зміцненню довіри. Основними завданнями проекту є: підтримка громад, що приймають ВПО та зменшення напруги у громадах; сприяння примиренню, зміцненню довіри та соціальної згуртованості в громадах в постконфліктних територіях; розширення засобів існування для ВПО; зміцнення потенціалу українських урядових установ для розвитку системи реєстрації ВПО.

  Було оголошено конкурс для громад, зацікавлених в участі у проекті соціального згуртування, з метою покращення взаємодії між членами громад та ,ВПО. У кожній громаді МОМ проводитиме тренінги з розвитку громад, після яких громада буде реалізовувати проект. В усіх громадах МОМ буде забезпечувати рівноцінну участь приймаючої громади та ВПО, чоловіків і жінок, залучення різних членів громади, включаючи національні меншини і соціально уразливі групи населення. Детальна інформація щодо конкурсу знаходиться на офіційному веб- сайті MOM: http://iom/org/ua/en/konkurs-dlya-zacikavlenih-v-uchasti-u-proekti-ual-

  2017-012.

  У разі виникнення будь-яких додаткових запитань просимо звертатись до контактної особи від МОМ Анни Єрьоміної (;гел:044 5685015, адреса електронної пошти: аегетіпа@ і от. int).

  Переглядів 2027 Останнє редагування Середа, 12 квітня 2017 16:53
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Володимир-Волинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Володимир-Волинській райдержадміністрації.
  Адреса: 44700, м.Володимир-Волинський, вул. Небесної Сотні, 3, т.24467, E-mail: post@vvadm.gov.ua
  © 2014 vvadm.gov.ua