28 червня 2017 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Діяльність райдержадміністрації
Прес-центр
Район сьогодні
 • Розпорядчі документи
 • Регуляторна політика
  Публічна інформація
  Інформація з установ району
  Оголошення
  Програми та стратегії району
  Виконання програм та стратегій
 • Децентралізація влади
 • Самоорганізація населення
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Електронне звернення
 • Вакансії державної служби
 • Інвестиційний довідник

  АРХІВ НОВИН

  « Червень 2017 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30    

  a1 14ombr

   

  Три роки нової України

  Брошура про права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей - підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

  Відеоінструкція з отримання електронної виписки з ЄДР

  Нова програма бізнес-стажування для фахівців з України за напрямом "Енергоефективність і відновлювальні джерела енергії у цивільному і комерційному будівництві"

   Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які знаходяться в складних життєвих обставинах

  Виплата одноразової грошової допомоги громадянам району, які вступають на військову службу за контрактом

  Методичні рекомендацій з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також прирівняних до них осіб

  Інформація по Держенергоефективності (постійно оновлюється)

  Інформація управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області

  Правила реєстрації місця проживання

  Працює "телефон довіри" Держаудитслужби

  Електронний сервіс, за допомогою якого можна сповіщати про виявлені стихійні сміттєзвалища

  Виступ Президента на засіданні Ради національної безпеки та оборони

  МІНСОЦПОЛІТИКИ ПОСИЛЮЄ РОБОТУ З ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

  Зупинимо дитяче жебракування разом

  Зупинимо торгівлю людей разом

  Вівторок, 06 травня 2014 14:54

  Соціальне забезпечення

   

  Калькулятор для розрахунку субсидії

  Бланк декларації про доходи

  Бланк заяви на призначення житлової субсидії

  Інструкція про порядок заповнення бланків

  Реформа системи надання субсидії

   

  На обліку в ЄДАРП станом на 01.06.2017 перебуває 1293 ветерани війни, з них: інвалідів війни – 44 особи; учасників бойових дій – 608 осіб; членів сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни – 102 особи; учасників війни – 539 осіб; жертв нацистських переслідувань – 1 особа; ветеранів праці – 1613 осіб; ветеранів військової служби, МВС та їх вдів – 55 осіб; реабілітованих – 3 особи; постраждалих від аварії на ЧАЕС – 258 осіб; пільговиків за професійною ознакою – 213 осіб; пільговики згідно Цивільного Кодексу України, СБУ, в/с та члени їх сімей – 32 особи; дітей війни – 1912 осіби; інвалідів загального захворювання – 581 осіба; пенсіонерів за віком – 3017 осіб;  багатодітних сімей – 326 родин.

  Станом на 1 червня 2017 року проведено компенсаційні виплати особам, постраждалим від Чорнобильської катастрофи, зокрема:

  - компенсацію вартості продуктів харчування для ліквідаторів І та ІІ категорій на загальну суму 44,6 тис.грн.;

  - щорічну допомогу ліквідаторам на оздоровлення та шкоду заподіяну здоров’ю на суму 2,2 тис.грн;

  - грошові відшкодування учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС за придбані лікарські засоби на суму 4,75 тис.грн.;

  - виплачено компенсацію на придбання твердого палива та скрапленого газу ветеранам війни на суму 35,9 тис.грн.

  Видано 22 посвідчення багатодітної сім’ї батькам та 34 дітям з багатодітних сімей для отримання пільг згідно чинного законодавства.

  Протягом 2017 року профінансовано пільги на житлово-комунальні послуги на суму 1606,9 тис.грн., заборгованість на 01.06.2017становить 3500,3 тис.грн. Погашено заборгованість минулого року за надані послуги зв’язку та на санаторно-курортне лікування в сумі 30,2 тис.грн. Заборгованість за здійснення пільгових перевезень станом на  01.06.2017 становить  90,1 тис. грн.

  У квітні-травні надано виплатні документи на виплату щорічної разової допомоги до 5 травня 1011 ветеранам війни на суму 891000 грн. через відділення поштового зв’язку та  банківські установи, проведено виплату  851 одержувачу в сумі  778600 грн., подано додаткову потребу на виплату даного виду допомоги учасникам бойових дій, які приймали безпосередню участь в  провденні антитерористичної операції  на суму 158971 грн. та оплату поштового збору  в сумі 2400 грн.;

  - видано 25 направлень на забезпечення протезно-ортопедичними виробами особам з і нвалідністю;

  - видано 7 путівок в санаторії «Салют» м.Одеса, «Батьківщина» м.Трускавець, «Перемога» м.Київ, «Слава» м.Миргород ветеранам війни та  інвалідам  з дитинства та загального захворювання. 

   Видано 25 направлень на забезпечення технічними засобами реабілітації осіб з інвалідністю та дітей-інвалідів.

  Управлінням здійснюється постійний державний контроль за дотриманням вимог трудового законодавства на підприємствах району, надаються консультації з питань праці. Проводяться щомісячні моніторинги стану виплати заробітної плати працівникам усіх господарюючих суб’єктів, організацій та установ району. Проведений станом на 01.06.2017  року моніторинг показав, що у районі немає підприємств-боржників із виплати заробітної плати.

  За даними вибіркових статистичних спостережень у квітні 2017 року середній розмір заробітної плати працівників усіх галузей економіки району становив 4733,71 грн., що у 3 рази перевищує показник прожиткового мінімуму для працездатного населення.

  Проведено засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, заслухано 3 керівників, а також 6 засідань міжвідомчої робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, де заслухано 45 керівників.

  Виплачено одноразову матеріальну допомогу 4 військовослужбовцям, звільненим із строкової військової служби на загальну суму 5512,00 гривень.

  Виплачено компенсацію середнього заробітку працівників підприємствам, установам, організаціям за грудень 2015 року на загальну суму 136398,26 гривень.

   З початку року у районі зафіксовано 14 нещасних випадків невиробничого травматизму, 11 із них -  із смертельними наслідками.

  Проведено засідання робочої групи з питань проходження альтернативної (невійськової) служби.

  Зареєстровано 40 колективних договори, змін та доповнень до них.

   

  Починаючи з 2014 року, Представництво міжнародної організації міграції (МОМ) реалізовує проекти, направлені на підтримку внутрішньо переміщених осіб.

  Проект «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО тгостраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським Союзом, буде тривати з січня 2017 року до липня 2018 року.

  Основна мета проекту полягає у задоволенні потреб ВГ10 у відновленні та інтеграції сприянні соціальній стабілізації та зміцненню довіри. Основними завданнями проекту є: підтримка громад, що приймають ВПО та зменшення напруги у громадах; сприяння примиренню, зміцненню довіри та соціальної згуртованості в громадах в постконфліктних територіях; розширення засобів існування для ВПО; зміцнення потенціалу українських урядових установ для розвитку системи реєстрації ВПО.

  Було оголошено конкурс для громад, зацікавлених в участі у проекті соціального згуртування, з метою покращення взаємодії між членами громад та ,ВПО. У кожній громаді МОМ проводитиме тренінги з розвитку громад, після яких громада буде реалізовувати проект. В усіх громадах МОМ буде забезпечувати рівноцінну участь приймаючої громади та ВПО, чоловіків і жінок, залучення різних членів громади, включаючи національні меншини і соціально уразливі групи населення. Детальна інформація щодо конкурсу знаходиться на офіційному веб- сайті MOM: http://iom/org/ua/en/konkurs-dlya-zacikavlenih-v-uchasti-u-proekti-ual-

  2017-012.

  У разі виникнення будь-яких додаткових запитань просимо звертатись до контактної особи від МОМ Анни Єрьоміної (;гел:044 5685015, адреса електронної пошти: аегетіпа@ і от. int).

  Переглядів 2146 Останнє редагування Четвер, 15 червня 2017 09:56
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Володимир-Волинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Володимир-Волинській райдержадміністрації.
  Адреса: 44700, м.Володимир-Волинський, вул. Небесної Сотні, 3, т.24467, E-mail: post@vvadm.gov.ua
  © 2014 vvadm.gov.ua