25 травня 2017 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Діяльність райдержадміністрації
Прес-центр
Район сьогодні
 • Розпорядчі документи
 • Регуляторна політика
  Публічна інформація
  Інформація з установ району
  Оголошення
  Програми та стратегії району
  Виконання програм та стратегій
 • Децентралізація влади
 • Самоорганізація населення
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Електронне звернення
 • Вакансії державної служби
 • Інвестиційний довідник

  АРХІВ НОВИН

  « Травень 2017 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        

  a1 14ombr

  Контрактна армія - професійне військо нового зразка

  https://www.youtube.com/embed/GmjyuQaKFNMhttps://www.youtube.com/embed/tkBTZ3dv6Qohttps://www.youtube.com/embed/riY_a-Xq4z0

  Брошура про права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей - підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

  Зрада чи перемога? Військові збори резервістів - 2016

  Відеоінструкція з отримання електронної виписки з ЄДР

  До уваги підприємств, установ та організацій

  Нова програма бізнес-стажування для фахівців з України за напрямом "Енергоефективність і відновлювальні джерела енергії у цивільному і комерційному будівництві"

  Децентралізація влади

   Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які знаходяться в складних життєвих обставинах

  Методичні рекомендації з питань організації заходів цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки посадовцями органів місцевого самоврядування

  Виплата одноразової грошової допомоги громадянам району, які вступають на військову службу за контрактом

  Методичні рекомендацій з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також прирівняних до них осіб

  Відеоінформація по субсидіях

  http://voladm.gov.ua/vazhlive-pro-subsidi%D1%97/,

  http://voladm.gov.ua/subsidi%D1%97-derzhava-turbuyetsya-pro-tebe/

  Інформація по Держенергоефективності (постійно оновлюється)

  Стажування державних службовців

  Інформація управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області

  Правила реєстрації місця проживання

  Працює "телефон довіри" Держаудитслужби

  Електронний сервіс, за допомогою якого можна сповіщати про виявлені стихійні сміттєзвалища

  Децентралізація

  Виступ  Президента  на засіданні   Ради   національної   безпеки   та  оборони

  Навчальні відео-ролики з питань заповнення та подання декларацій у системі “Єдиного державного реєстру осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування”

  http://voladm.gov.ua/navchalni-video-roliki-z-pitan-zapovnennya-ta-podannya-deklaracij-yaki-rozmishhenni-na-sajti-nacionalnogo-agentstva-z-pitan-zapobigannya-korupciї/

  Посилення роботи у сфері протидії торгівлі людьми

  МІНСОЦПОЛІТИКИ ПОСИЛЮЄ РОБОТУ З ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

  Вівторок, 06 травня 2014 14:39

  Сплата податків

        Управлінням фінансів  райдержадміністрації  щомісячно   аналізується наявність недоїмки в розрізі платників податків  по сільських радах. У порівнянні з недоїмкою станом на 01 січня 2017 року  недоїмка станом на 1 березня 2017 року  до місцевих бюджетів району  збільшилась на 252,0 тис. грн. за рахунок земельного податку з юридичних осіб ( 190,0 тис. грн. ), та становить 1172,3 тис. гривень, орендної плати за фізичних осіб (42,7 тис. грн.) та становить 49,0 тис. грн.  і єдиного податку (13,4 тис. грн.) та становить 32,0 тис. гривень.

        У  загальній  сумі  заборгованості 125,4 тис. гривень -  недоїмка  податку з доходів фізичних осіб, найбільші суми якої рахуються  зокрема по Зарічанській сільській раді (філія Володимир-Волинський “Автодор” - 102,2 тис. грн.). Станом на  1 квітня 2017 року рахується заборгованість по податку на прибуток комунального господарства Білинської сільської ради в сумі 1,4 тис. грн..

  Недоїмка по акцизному  податку з  реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів становить 15,9 тис. гривень, зокрема по Оваднівській сільській раді  ПАТ “Укрнафта” - 15,3 тис.грн..

           Найбільшу питому вагу в загальній сумі податкової заборгованості становить борг по платі за землю – 1172,3 тис. гривень, який  в загальній сумі боргу становить 83,1 відсотків. Основними боржниками  по земельному податку з юридичних осіб є квартирно-експлуатаційний відділ міста Володимир-Волинський 1167,0 тис. гривень (Білинській сільській раді – 314,1 тис. гривень, Оваднівській сільській раді – 837,8 тис. гривень, Зарічанській сільській раді – 15,1 тис. гривень).

          Заборгованість по орендній платі з юридичних осіб становить 2,8 тис. грн. (фермерське господарство «Воля»). Заборгованість по земельному податку та орендній платі з фізичних осіб становить 59,8 тис. гривень, який в порівнянні з початком 2017 року збільшився на 42,8 тис. гривень, зокрема найбільша заборгованість по Галинівській сільській рада фізичною особою Семенюк О.В..

              Станом на 1 квітня 2017 року податковий борг по єдиному податку на підприємницьку діяльність становить 17,5 тис. гривень. Найбільші суми недоїмки по єдиному податку рахуються по Галинівській сільській раді 3,8 тис. гривень, Зарічанській сільській раді – 10,4 тис. гривень. 

             Збільшився борг по єдиному податку з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка с/г виробництва за попередній звітний період дорівнює або перевищує 75 відсотків на 12,6 тис. гривень і становить 14,5 тис.гривень. Основними боржниками по цьому податку є ТОВ “Захід Трейд” по Галинівській сільській раді - 11,9 тис. грн. та Оваднівській сільській раді 0,6 тис. грн., по Березовичівській сільській   раді   фермерське  господарство Шпура В.А. - 1,6 тис. грн.

  Детальніше>>>

  Переглядів 1891 Останнє редагування П'ятниця, 14 квітня 2017 12:04
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Володимир-Волинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Володимир-Волинській райдержадміністрації.
  Адреса: 44700, м.Володимир-Волинський, вул. Небесної Сотні, 3, т.24467, E-mail: post@vvadm.gov.ua
  © 2014 vvadm.gov.ua