26 квітня 2017 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Діяльність райдержадміністрації
Прес-центр
Район сьогодні
 • Розпорядчі документи
 • Регуляторна політика
  Публічна інформація
  Інформація з установ району
  Оголошення
  Програми та стратегії району
  Виконання програм та стратегій
 • Децентралізація влади
 • Самоорганізація населення
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Електронне звернення
 • Вакансії державної служби
 • Інвестиційний довідник

  АРХІВ НОВИН

  « Квітень 2017 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30

  a1 14ombr

  Контрактна армія - професійне військо нового зразка

  https://www.youtube.com/embed/GmjyuQaKFNMhttps://www.youtube.com/embed/tkBTZ3dv6Qohttps://www.youtube.com/embed/riY_a-Xq4z0

  Брошура про права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей - підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

  Зрада чи перемога? Військові збори резервістів - 2016

  Відеоінструкція з отримання електронної виписки з ЄДР

  До уваги підприємств, установ та організацій

  Нова програма бізнес-стажування для фахівців з України за напрямом "Енергоефективність і відновлювальні джерела енергії у цивільному і комерційному будівництві"

  Децентралізація влади

   Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які знаходяться в складних життєвих обставинах

  Методичні рекомендації з питань організації заходів цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки посадовцями органів місцевого самоврядування

  Виплата одноразової грошової допомоги громадянам району, які вступають на військову службу за контрактом

  Методичні рекомендацій з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також прирівняних до них осіб

  Відеоінформація по субсидіях

  http://voladm.gov.ua/vazhlive-pro-subsidi%D1%97/,

  http://voladm.gov.ua/subsidi%D1%97-derzhava-turbuyetsya-pro-tebe/

  Інформація по Держенергоефективності (постійно оновлюється)

  Стажування державних службовців

  Інформація управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області

  Правила реєстрації місця проживання

  Працює "телефон довіри" Держаудитслужби

  Електронний сервіс, за допомогою якого можна сповіщати про виявлені стихійні сміттєзвалища

  Децентралізація

  Виступ  Президента  на засіданні   Ради   національної   безпеки   та  оборони

  Навчальні відео-ролики з питань заповнення та подання декларацій у системі “Єдиного державного реєстру осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування”

  http://voladm.gov.ua/navchalni-video-roliki-z-pitan-zapovnennya-ta-podannya-deklaracij-yaki-rozmishhenni-na-sajti-nacionalnogo-agentstva-z-pitan-zapobigannya-korupciї/

  Вівторок, 06 травня 2014 14:43

  Соціальні виплати

  На обліку в управлінні перебуває 2826 одержувачів 16 видів державних  допомог, яким у 2017 року виплачено кошти на суму 11567.8 тис.грн. Середньомісячний розмір державної соціальної допомоги малозабезпеченій сім’ї за звітний місяць становив 3819.39 грн. Станом на 1 квітня 2017 року допомогу при народженні дитини отримали 1037 сімей району на загальну суму 4585,2 тис.грн.

  Сума нарахованих субсидій на оплату житлово-комунальних послуг станом на 01.04.2017 склала 32530,7 тис.грн. Середньомісячний розмір призначених субсидій становив 2087,27 грн. На відшкодування видатків організаціям-надавачам житлово-комунальних послуг профінансовано 26460,8 тис.грн. Станом на 01.04.2017 кредиторська заборгованість по субсидіях на житлово-комунальні послуги становить 27808,0 тис.грн.

  Сума нарахованих субсидій на придбання твердого палива та скрапленого газу станом на 01.04.2017 склала 200,5 тис.грн. Середньомісячний розмір призначених субсидій становив 2278,41 грн. Сума профінансованих субсидій на 01.04.2017 становить 262,6 тис.грнЗаборгованість відсутня.

  Детальніше>>>

                Управління соцзахисту райдержадміністрації інформує, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України, затвердженої урядом 06.12.2016 р. передбачено, що з 01.01. 2017 р. розмір допомоги на догляд по догляду за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу розраховується як різниця між трьома прожитковими мінімумами на кожного члена сім’ї та середньомісячним сукупним доходом сім’ї за попередні шість місяців, але не може бути більше, ніж прожитковий мінімум на одну особу (станом на 01.01.2017 р. - 1544 грн.)

               Для призначення даного виду грошової допомоги громадянам необхідно подати відповідний пакет документів до органу соціального захисту населення, а саме:

  -         заяву;

  -         документ, що посвідчує особу;

  -         довідку про склад сім’ї із зазначенням прізвищ, імен та по батькові, родинних зв’язків членів сім’ї;

  -         декларацію про доходи та майновий стан (заповнюється на підставі довідок про доходи кожного члена сім’ї);

  -         висновок лікарської комісії медичного закладу щодо необхідності постійного стороннього догляду за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу;

  -         довідки про наявність і розміри земельних ділянок, виділених для ведення особистого підсобного господарства, городництва, сінокосіння, випасання худоби, та земельної частки, виділеної унаслідок розпаювання землі;

  -         копію довідки до акта огляду медико-соціальною експертною комісією, яка видана інваліду I чи II групи внаслідок психічного розладу, за яким здійснюється догляд.

  Допомога на догляд призначається на шість місяців і виплачується щомісяця.

        Якщо інвалід I чи II  групи внаслідок психічного розладу перебуває на повному державному утриманні або стаціонарному лікуванні впродовж  повного календарного місяця виплата допомоги припиняється.

        Органами соціального захисту населення надсилаються щокварталу запити до психіатричних закладів органів охорони здоров’я для отримання інформації про інвалідів I чи II групи внаслідок психічного розладу, які перебувають на повному державному утриманні або стаціонарному лікуванні більш як календарний місяць.

  За довідками та консультаціями звертатись до управління  соціального захисту населення Володимир-Волинської РДА, у відділ соціальної допомоги за адресою: м. Вол.-Волинський, вул. Ковельська, 173 тел. 2-09-90

  До відома жителів району, одержувачів житлових субсидій

  Громадянин, якому призначено субсидію, зобов’язаний протягом місяця  поінформувати  управління соціального захисту населення райдержадміністрації, шляхом подання відповідних документів про:

  -  зміни у складі  зареєстрованих у житловому приміщенні  (будинку)  осіб (народження, смерть, зміна місця проживання, тощо),  (орендарі  -  про  осіб, які фактично проживають);

  - зміну  їх   соціального   статусу (встановлення або припинення пільг);

  - зміни у переліку отримуваних житлово-комунальних    послуг,   умов   їх   надання, або  надавачів цих  послуг;

  - купівлю  товарів  або оплату послуг, зокрема, купівлю земельної ділянки, квартири (будинку), автомобіля,    транспортного   засобу   (механізму),  будівельних матеріалів,  інших  товарів  довгострокового  вжитку  або  оплати послуг  з будівництва, ремонту квартири (будинку) або автомобіля, транспортного   засобу  (механізму),  телефонного  (в  тому  числі мобільного)  зв'язку,  крім  житлово-комунальних  послуг  у межах соціальної  норми  житла  та  соціальних  нормативів  користування житлово-комунальними  послугами  та медичних послуг, пов'язаних із забезпеченням  життєдіяльності,  на  суму,  яка  на  дату  купівлі (оплати) перевищує 50 тис. гривень.

  Управління соціального захисту населення РДА

  Допомога одиноким матерям: що змінилось?

  Прийнята постанова КМУ № 1181 від 25.12.2015 року "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України" внесла зміни в систему надання допомоги матерям-одиначкам.

  Зазначеним нормативно-правовим актом з 1 січня 2016 року передбачено:

  - Надання допомоги на дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, у розмірі, що дорівнює різниці між 50 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.

  Тимчасова допомога призначається кожні шість місяців, починаючи з місяця, в якому подано заяву з усіма необхідними документами.

  У разі якщо до заяви не додано всі необхідні документи, орган соціального захисту населення повідомляє отримувача про те, які документи повинні бути подані протягом місяця.

  Рішення про призначення або відмову в призначенні тимчасової допомоги приймається органом соціального захисту населення протягом 10 календарних днів після надходження всіх необхідних документів.

  - Скасування гарантованого розміру допомоги на дітей одиноким матерям (30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку) і надання такої допомоги у розмірі, що дорівнює різниці між 100 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.

  Якщо одинокі матері  звернулися за продовженням допомоги з урахуванням доходу в 2015 році і період виплати доводиться на 2016 рік, виплата допомоги таким особам з урахуванням підвищеного розміру триває до закінчення періоду призначення без їх звернення до управління соціального захисту населення.

  З метою соціального захисту дітей, які виховуються одинокими батьками Урядовим рішенням збережено право на отримання з 1 січня 2016 допомоги на дітей одиноким матерям та тимчасової допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, особам, які звернуться за її продовженням за новими умовами в період з січня по березень 2016 року. 

  Такі громадяни, що проживають у Володимир-Волинському районі, повинні заповнити заяву та декларацію про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги (заповнюється на підставі довідок про доходи кожного члена сім'ї) за 6 місяців (липень-грудень 2015 року)  та подати до управління соціального захисту населення Володимир-Волинської РДА за адресою вул..Ковельська,173.

  Особам, які звернуться за призначенням допомоги вперше, вона буде призначатися з місяця звернення і доходи сім'ї будуть визначатися за 6 міс

      За довідками звертатись по телефону 2-09-90.

   

  Переглядів 2551 Останнє редагування Середа, 12 квітня 2017 16:53
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Володимир-Волинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Володимир-Волинській райдержадміністрації.
  Адреса: 44700, м.Володимир-Волинський, вул. Небесної Сотні, 3, т.24467, E-mail: post@vvadm.gov.ua
  © 2014 vvadm.gov.ua