24 червня 2017 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Діяльність райдержадміністрації
Прес-центр
Район сьогодні
 • Розпорядчі документи
 • Регуляторна політика
  Публічна інформація
  Інформація з установ району
  Оголошення
  Програми та стратегії району
  Виконання програм та стратегій
 • Децентралізація влади
 • Самоорганізація населення
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Електронне звернення
 • Вакансії державної служби
 • Інвестиційний довідник

  АРХІВ НОВИН

  « Червень 2017 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30    

  a1 14ombr

   

  Три роки нової України

  Брошура про права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей - підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

  Відеоінструкція з отримання електронної виписки з ЄДР

  Нова програма бізнес-стажування для фахівців з України за напрямом "Енергоефективність і відновлювальні джерела енергії у цивільному і комерційному будівництві"

   Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які знаходяться в складних життєвих обставинах

  Виплата одноразової грошової допомоги громадянам району, які вступають на військову службу за контрактом

  Методичні рекомендацій з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також прирівняних до них осіб

  Інформація по Держенергоефективності (постійно оновлюється)

  Інформація управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області

  Правила реєстрації місця проживання

  Працює "телефон довіри" Держаудитслужби

  Електронний сервіс, за допомогою якого можна сповіщати про виявлені стихійні сміттєзвалища

  Виступ Президента на засіданні Ради національної безпеки та оборони

  МІНСОЦПОЛІТИКИ ПОСИЛЮЄ РОБОТУ З ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

  Зупинимо дитяче жебракування разом

  Зупинимо торгівлю людей разом

  Вівторок, 06 травня 2014 14:50

  Культура

  На виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 19 серпня 2005р. № 281 «Про вдосконалення функціонування офіційного веб-сайту районної державної адміністрації» повідомляємо про наступні заходи, організовані та проведені відділом культури та туризму протягом I кварталу 2017 року:

  З метою відзначення різдвяних свят в закладах культури району проведено віншування жителів села, виступи різдвяних вертепів, свято колядок, вечорниці: «Ой радуйся, земле, Син Божий народився», «З колядою у серці»,  «Несу злато, щоб увесь рік ми жили багато», «Возвеселімся всі разом нині», «Зоря над Вертепом», «Ми за звичаєм народним ходим з колядою», «Бо прийдуть до тебе  три празники в гості», «В день Христового Різдва», «Над вертепом звіздар ясна світлом засіяла», «Слава СинуБожому в день його Різдва», «З Різдвом Христовим», «Ми тут зібралися Месію вітати, що народився, щоб світ рятувати», «Вечорниці-ігровиці», «Від зірниці до зірниці, хай лунають вечорниці».

   14 січня фольклорні колективи будинків культури сіл Льотниче, Суходоли, Зимне приймали участь  у міськрайонному  фестивалі вертепів «Три празники в гості», який проходив на Площі Героїв.

  До свята Василя та старого Нового року в закладах культури проведено театралізовані дійства, віншування жителів, щедрування: «Я коза рогата, стукаю до хати», «Старий рік минає – новий наступає», свято колядок та щедрівок: «Колядує Україна, колядує вся земля», «Щедрий вечір, українці!»,

  «Щедрий вечір, добрий вечір», «Маланка ходила, Василька просила», «Селом походжаємо, щастя, радості бажаємо».

  Завершальним акордом новорічно-різдвяних свят стала театралізована вистава «Святий дух різдвяних свят», яку підготували учасники народного театру районного будинку культури.

  До Дня Соборності України в закладах культури району проведено історичні години: «В соборних душах - єдність України», «Єдина, соборна, незалежна»,  «Соборність України – основа державності», «Ми разом велика родина», «Великий день Злуки», «Україна – соборна, єдина, незалежна держава»; тематичні свята, тематичні вечори: «Молюсь за тебе, Україно. Молюсь за тебе кожен час!», «Єдина, неповторна Україна», «Суверенна моя Україна», «Собор свободи нам серце зігріва»,  «Хай буде щасливим твій вільний народ, прекрасна моя Україно»,  «Така буде нам Україна, які у нас будуть серця»,  «З криниці пам’яті черпаємо любов до краю», «Ми – єдина родина і віримо в майбутнє України», «Моя Україна – єдина країна», «Україно, Соборна державо, сонценосна колиско моя»; концерти колективів аматорського мистецтва: «Україна – шлях до себе», «В соборних душах – єдність України», «Україна, соборна держава, нас навіки віків об’єднала», «Соборна, вільна та незалежна, Україна-ненька», «На крилах пісні розцвітай, Вкраїно-матінко моя»; інформаційну годину: «Об’єднані ідеєю соборності», історико-літературну композицію: «Єдина навіки рідна країна»; історичний екскурс: «Моя країна: соборна, суверенна і єдина»; літературну годину: «Україною ми жили, за Україну полягли»; годину патріотизму: «Сила великої злуки»; відкрито ряд тематичних полиць: «Соборність України: від ідеї до сьогодення», «Соборна наша Україна одна на всіх як оберіг», «Під знаком соборної України», «Історія і сьогодення української соборності».

  18 січня працівники Володимир-Волинської центральної районної бібліотеки для студентів групи МСК-1 вищого професійного училища провели годину єднання «Той гомін січневий, той подих свободи», присвячену Дню Соборності України..

  28 січня в будинку культури  с.Зимне проведено відбірковий тур талант-шоу «Битва талантів» в якому приймали талановиті особистості Зимнівської об’єднаної територіальної громади. У півфінал пройшли: Олександр Уліта, Руслан Пальшин, гурт «Молодички», сім’я Костюків, Артем Артемук, гурт «Пісенне джерело», Олена Панасюк, тріо «Серця трьох» (Марія Савюк, Вікторія Бацанська, Яна Подзізей), Віта Баранович, Віктор Самчук та Олексій Ющук.

  До дня пам'яті Героїв Крут в закладах культури району проведено бесіди, дитячі ранки, літературні години, вечори пам’яті, уроки мужності: «Крути: і сум, і біль, і вічна слава», «Пам’ятай про Крути», «Герої Крут – для нащадків взірець», «Понад Крутами вічність у сурми сурмить», «Квіти у полі там де Крути…», «Вони загинули за Україну», «Вам – вічна слава, Вам – вічна пам'ять», «Бій під Крутами… Відомі й невідомі сторінки», «Крути – наша слава, наша історія», «Під Крутами останній бій героїв», «Крути – символ українського героїзму», «За Україну, за її долю», «Ластівки над Крутами», «Згадаймо юність, що згоріла в Крутах».

  З нагоди дня пам'яті героїв Крут 25 січня 2017р. для студентів групи

  К-21 ВПУ працівниками Володимир-Волинської центральної районної бібліотеки було проведено історико-патріотичний альманах «Крути. Гордість країни, цвіт нації».

  2 лютого у Володимир-Волинській центральній районній бібліотеці відбувся методичний день бібліотечних працівників району, де розглядались основні завдання і напрямки роботи бібліотек у 2017 році. Надавались методичні рекомендації щодо організації інформаційних зон в бібліотечних установах. Відбулось професійне спілкування по методах і формах рекомендації нової літератури у бібліотеках.

                4 лютого в будинку культури с.Пятидні  проведено відбірковий тур талант-шоу «Битва талантів», в якому прийняли участь талановиті особистості Устилузької об’єднаної територіальної громади, Зарічанської та Ласківської сільських рад. До півфіналу вибрали 10-ть учасників: Назарій Квашук, село Новосілки, Інна Бойко та Юрій Давидюк село Ласків, тріо «Мальви», тріо бандуристок «Намисто», Владислава Цицьора, колектив «Сузір’я», Даринка Шум із міста Устилуг, Катерина Півницька село Лудин.

  11 лютого в будинку культури с.Овадне  проведено відбірковий тур талант-шоу «Битва талантів», в якому прийняли участь талановиті особистості Оваднівської, Красноставської, Галинівської сільських рад. До півфіналу вибрали 12-ть учасників: Христина Демчук,фольклорний колектив «Калинонька», Юлія Фесік з донькою Дариною, Яна Юрчук, Яна Юзвячик, Рустам Ковальчук, тріо (Людмила Калькушевська, Галина Михалюк та Любов Книш), Наталія Шамрицька, вокальна група «Вербиченька», Анна Михалюк, Софія Чеснович, Оксана Саганюк, Оваднівські «Троїсті музики».

               2017 рік для членів клубу «У колі друзів» розпочався з «Книжкового снігопаду». Саме під такою назвою 12 лютого в центральній районній бібліотеці відбувся літературний уік-енд. На засіданні клубу присутні могли ознайомитися з сучасними книгами українських авторів, класичною літературою та поетичними творами.

               16 лютого 2017 року у приміщенні центральної районної бібліотеки відбувся  районний  конкурс юних читців, присвячений 146 річниці від дня народження Лесі Українки «Слово моє, ти єдиная криця» серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх шкіл району. Організатором конкурсу і ведучою була Марія Петрівна Шейчук, методист комунальної установи «Володимир-Волинський  районний методичний кабінет». Працівники центральної районної бібліотеки організували виставку літератури «Слово моє – ти душі джерело», яка висвітлила життєвий і творчий шлях великої поетеси.

               18 лютого в будинку культури с.Хобултова  проведено відбірковий тур талант-шоу «Битва талантів», в якому прийняли участь талановиті особистості Хобултівської, Березовичівської, Хмелівківської сільських рад. До півфіналу пройшли: Владислав Бондарчук, Юля та Аня Акієві, Ольга Гурко, Ольга Адамович, фольклорний колектив «Хмелівчанка», бібліотечний клуб «Одарка», гурт «Арт Квінс», Софія Рудь, Наталіна Дуль, дует «Співочі серця».

  До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в закладах культури району проведено патріотичні, історичні години, години спілкування: «Трагедія і подвиг афганської війни», «Срізь пекло пекучої війни» «Пекучий вітер Афгану»; уроки мужності: «Ми цього ніколи не забудем», «Афганськими стежками болю і страждань», «Афганістан болить в моїй душі»,  «Обпечене серце вогнями війни»; вшанування на дому: «Мій біль, моя тривога»,  «Афганістан і досі не загоїв рани»; бесіди: «Афганськими стежками», «Афганістан – моя кривава рана»; вечір-зустріч: «Час і досі не загоїв рану -  цей одвічний біль Афганістану»,    година пам’яті: «Ціна чужої війни».

   До дня Святого Валентина в закладах культури району проведено: конкурсно-розважальні програми, вечори,  молодіжні шоу: «Два серця разом», «Ми будемо говорити про любов», «Симфонія закоханих сердець», «Усі ми прагнемо любові», «Романтична пара», «На крилах любові», «Серця двох», «Через віки з любов’ю», «Вічна загадка любові», «Вечір полум’яних почуттів», «Під знаком Купідона», «Так ніхто не кохав», : «Мелодія двох сердець».

  З нагоди Міжнародного дня рідної мови 22 лютого для студентів вищого професійного училища працівниками Володимир-Волинської центральної районної бібліотеки було проведено інтерактивну гру: «Величне слово, я в тобі живу».

  До Міжнародного дня рідної мови в закладах культури району проведено тематичні, літературні  вечори, дитячі ранки,  вікторини: «Рідна мова – світ душі моєї», «Рідне слово», «Ти рідна мово, чиста, мов роса, цілюща й невичерпна, як криниця», «Краса і сила українського слова», «Живи і квітни, мово рідна», «Рідна мова – краю батьківського пісня», «Вертайсь, рідна мово, у серце народу, у душу Вкраїни», «Мова наша соловїна», «Рідна мово, будь не тільки святом, а й насущним хлібом на землі».

  До Дня пам’яті  Героїв Небесної Сотні в закладах культури району проведено літературно-патріотичні години, уроки мужності,  години пам’яті, вечори-реквієми, флеш-моби: «Лицарі Небесної Сотні», «На варті наших душ – Небесна Сотня», «Янголи на білих крилах», «Герої не вмирають!», «У їхніх серцях жила Україна», «Небесну Сотню, Господи, прийми», «Небесна Сотня на варті», «А Сотню вже зустріли небеса», «Ми вічні сини твої, Україно», «У нашій пам’яті вони назавжди залишились», «Ніколи не забудем Сотню», «Смуток душі», «Небесна Сотня мир оберігає».

  21 лютого 2017 годину-реквієм «Небесна Сотня славою повита» організували і провели працівники Володимир-Волинської центральної районної бібліотеки спільно з бібліотекою-філією с.Зимне, на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

  22 лютого 2017 року для студентів групи ЗВ-21 Володимир-Волинського ВПУ працівниками центральної районної бібліотеки проведено бібліофреш «Рідна мова – голос мого серця», приурочений Міжнародному дню рідної мови.

  Учасники гуртка художнього читання районного будинку культури 26 лютого прийняли участь в обласному конкурсі читців «Мій любий краю», присвячений 146-й річниці від дня народження Лесі Українки в с.Колодяжне Ковельського району. Третє місце серед молодшої вікової групи зайняла Дарина Поліщук.  За втілення кращого сценічного образу  дипломом відзначена Галина Шарко.

  В огляді-конкурсі народно-інструментальної музики «Калинова сопілка» прийняли участь троїсті музики будинку культури с.Овадне, які посіли третє місце серед троїстих музик.

  До 146-ї річниці від дня народження Лесі Українки в закладах культури проведено тематичні вечори, вечори поезії,  вікторини, дитячі ранки, літературні години: «Світ казок Лесі Українки»,  «А ви читаєте Лесю Українку?», «Вічно живий голос», «Лесиними стежками», «Лесині джерела», «Я вічно буду жити», «Мій любий краю», «Зійшла зірниця Лесі Українки, щоб нам подарувати свій вогонь», : «Донька Волинського краю», «Я мавка лісова», «Чари мови серцем відчуваю», «Довго щирими сими словами до людей промовлятиму я…».

  28 лютого 2017 року для студентів групи К-11 ВПУ працівниками Володимир-Волинської ЦРБ була проведена інтерактивна гра «Величне слово, я в тобі живу» по творчості геніальної української поетеси Лесі Українки.

    2 березня проведено нараду працівників культури району на якій проведено обговорення Колективного договору між  адміністрацією Володимир-Волинського відділу культури та туризму райдержадміністрації і районною профспілковою організацією працівників культури на 2017-2018 роки; розглядались пропозиції щодо  підготовки та проведення Десятого щорічного фестивалю традиційної національної  культури «Український коровай-сузіря»;  розглядались пропозиції щодо формування Плану заходів на 2018-2020 роки Стратегії розвитку Волинської області; проведено аналіз виконання платних послуг клубними закладами за січень-лютий 2017 року; ознайомлено працівників з планом основних масових заходів у 2017 році; розглядалось питання забезпечення належного благоустрою територій закладів культури району. Провідний спеціаліст відділу культури та туризму райдержадміністрації ознайомила працівників культури району з результатами участі в роботі колегії  управління культури облдержадміністрації.

   2 березня в центральній районній бібліотеці проведено методичний день бібліотечних працівників на якому розглядалися технологічні аспекти обслуговування користувачів відповідно до методичних рекомендацій Національної бібліотеки України ім.Ярослава Мудрого. Облік виставкової роботи, проведено аналіз річних планів роботи бібліотек району, отримали методичні рекомендації по вивченню інформаційних потреб юнацтва та впровадження їх у практику роботи.

  3 березня 2016 року працівники Володимир-Волинської районної централізованої бібліотечної системи підготували і провели для студентів вищого професійного училища літературний портрет «Слово Шевченкове живе і вічно буде жити», присвячене 202-й річниці від дня народження поета.

  6 березня 2017 року працівники Володимир-Волинської ЦРБ спільно з бібліотекою-філією с.Льотниче та НВК І-ІІІ ст. с.Льотниче, провели літературне перехрестя «Невмируще воістину слово» з нагоди 203 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

  Для користувачів Володимир-Волинської ЦРБ протягом року діє книжкова виставка-інсталяція «І у книг є іменини», на якій представлені книги-ювіляри українських письменників 2017 року.

  До Міжнародного жіночого дня  8 березня в закладах культури району проведено концерти колективів аматорського мистецтва: «Одвічна таїна, одвічне диво»,  «Жінка – берегиня нашого роду», «Вклоняємось жінці», «Жіноче свято», «Пісня мамина чудова, її чую, як колись…», «Одвічна таїна, одвічне диво», «Заспівай мені, мамо», «Низький уклін вам, жінки»;  літературно-музичний вечір: «Уся гордість і велич світу -від жінки»,  «Жінка – найчарівніше творіння на землі»; дитячі ранки: Милі наші мами»,  «За милих мам, за милих дам!» , «У світі все починається з мами», «Жінка оспівана в піснях»; конкурсні програми: «А ми дівчата чарівниці», «Мамо люба, добра, мила», «Всі квіти земнії даруєм Тобі».

  З нагоди 203-річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка в закладах культури району проведено: тематичні вечори та дитячі ранки: «Велич Тарасового слова», «В своїй хаті своя правда, і сила, і воля!», Велика пам'ять – великому Кобзареві», «Наш великий Тарас», «Думи мої», «Кохання в поезії Т.Г.Шевченка», «Кобзаря правдиве слово буде жити ще віки», Дзвенять Кобзареві струни»; вечори поезії:  «Слова пророка України», «Вічне слово Кобзаря», «Ми тебе не забули, Тарасе», «Нетлінне слово Кобзаря», «Провісник долі», «Шевченкове слово у серці моєму», «Єднаймо Україну Тарасовим словом», «Іду з дитинства до Тараса»; конкурс віршів: «Святу любов до України, ти нам Тарасе, заповів», «Линуть над світом вірші Тараса», «Шевченко – він для усіх століть»; літературно-музичні композиції та вечори: «Краю мій – моя Україно», «Ми вшановуємо пам'ять Шевченка», «Живе у пам’яті Тарас»,  «Кобзареве слово», «Твоя кобза ще не вмерла, на ній струни ще бринять»; усний журнал: «Уклін тобі, Тарасе»; вікторину: «Шевченка знаємо».

  10 березня 2017 року в приміщенні Володимир-Волинської ЦРБ відбулася поетична акварель «Боліла болем слова ніжного» до 70-річчя від дня народження волинської поетеси, члена Спілки письменників України – Людмили Лежанської.

  20 березня 2017 р. в місті Устилуг в музеї-садибі Ігоря Стравінського відкрилася виставка робіт заслуженого журналіста України Валерія Мельника «Герої серед нас», яка подорожує по містах і селах Волинської області та висвітлює мужніх героїв-земляків, що захищають незалежність України на східних її кордонах.

  З 25 по 28 березня 2017р виставка «Герої серед нас» функціонувала у приміщенні Володимир-Волинської ЦРБ.

  28 березня в Володимир-Волинському районному будинку культури відбувся семінар за участі клубних працівників та керівників колективів театрального жанру «Театр – мистецтво слова», на якому обговорювали основні проблеми та тенденції театрального жанру. Під час заходу також були представлені уривок з драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня», уривок п’єси Олександра Корнійчука «В степах України», «Розмова» Лесі Українки, театралізована мініатюра для концертно-художнього колективу української версії голлівудського фільму «Сутінки» та етюди у виконанні учасників народного аматорського театру РБК (керівник Олена Шарко). На допомогу керівникам аматорських театральних колективів сільських клубних установ району були розроблені методичні матеріали.

  Переглядів 2472 Останнє редагування Середа, 19 квітня 2017 15:09
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Володимир-Волинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Володимир-Волинській райдержадміністрації.
  Адреса: 44700, м.Володимир-Волинський, вул. Небесної Сотні, 3, т.24467, E-mail: post@vvadm.gov.ua
  © 2014 vvadm.gov.ua