09 квітня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Діяльність райдержадміністрації
Прес-центр
Район сьогодні
 • Розпорядчі документи
 • Регуляторна політика
  Публічна інформація
  Інформація з установ району
  Оголошення
  Програми та стратегії району
  Виконання програм та стратегій
 • Децентралізація влади
 • Самоорганізація населення
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Електронне звернення
 • Вакансії державної служби
 • Інвестиційний довідник
 • Запобігання проявам корупції
 • АРХІВ НОВИН

  « Квітень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30      

  Середа, 31 серпня 2016 12:15

  Управління Держгеокадастру у Володимир-Волинському районі інформує

  Визначено коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки за 2019 рік

  На виконання вимог статті 289 Податкового кодексу України Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру повідомляє.

  Відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (в редакції Закону України від 07.12.2017 № 2245-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році») індекс споживчих цін за 2017-2023 роки, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із значенням 100 відсотків.

  Так, значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення за 2019 рік становить 1,0.

  Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель застосовується кумулятивно залежно від дати проведення нормативної грошової оцінки земель. Коефіцієнти індексації нормативної грошової оцінки земель становлять:

  1996 рік – 1,703, 1997 рік – 1,059, 1998 рік – 1,006, 1999 рік – 1,127, 2000 рік – 1,182, 2001 рік – 1,02, 2005 рік – 1,035, 2007 рік – 1,028, 2008 рік – 1,152, 2009 рік – 1,059, 2010 рік – 1,0, 2011 рік – 1,0, 2012 рік – 1,0, 2013 рік – 1,0, 2014 рік – 1,249, 2015 рік – 1,433 (крім сільськогосподарських угідь) та 1,2 для сільськогосподарських угідь (рілля, перелоги, сіножаті, пасовища, багаторічні насадження), 2016 рік – для сільськогосподарських угідь (рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища та перелоги) – 1,0, для земель несільськогосподарського призначення – 1,06 , 2017 рік – 1,0, 2018 рік – 1,0.

  Нормативна грошова оцінка земель за 2002, 2003, 2004 та 2006 роки не індексувалась.

  Додатково інформуємо, що відповідно до пункту 286.2 статті 286 Податкового кодексу України платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов’язку подання щомісячних декларацій. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.

  Крім того зазначаємо, що методиками нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, сільськогосподарського призначення, несільськогосподарського призначення (крім земель населених пунктів) передбачена можливість отримання витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки або мотивованої відмови в отриманні такого витяга в електронній формі технічними засобами телекомунікацій з накладенням кваліфікованого електронного підпису за умови подання заяви на отримання витягу в електронній формі. Наразі такий функціонал реалізовано щодо земельних ділянок сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів, та найближчим часом буде запроваджено щодо інших земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

   

  Майже сто тисяч заяв від громадян щодо ведення Державного земельного кадастру опрацювали у 2019-му державні кадастрові реєстратори Волині

  Державні кадастрові реєстратори Волинської області у 2019 році опрацювали  95626 звернень з питань ведення Державного земельного кадастру.

  За заявами громадян спеціалісти зареєстрували 42827 земельних ділянок та внесли 26401 відомість (змін до них) до Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

  Найбільше наділів зареєстрували у Луцькому (4345), Ківерцівському (3698) та Ковельському (3604) районах Волині.

  У Любомльському, Іваничівському та Ратнівському ж внесено найбільше відомостей до Державного земельного кадастру – 5542, 4440 та 3675 відповідно. 

  Також кадастрові реєстратори Волині надали 25820 витягів про земельну ділянку з ДЗК та виправили 358 технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру, які було допущено не з вини органу, що здійснює його ведення.

  У січні 2020 кадастрові реєстратори області вже опрацювали 2068 заяв від громадян.

   

  Держгеокадастр звертає увагу, що відомості про земельні ділянки, 

  право на які виникло до 2004 року мають бути внесені до Державного земельного кадастру

        У Державному земельному кадастрі нині відсутні відомості про велику кількість земельних ділянок, право на які виникло до 2004 року.

      Аби забезпечити належний захист державою суб’єктів права власності і господарювання, ефективну протидію протиправному позбавленню власників їх прав, запобігти виникненню судових спорів між власниками та користувачами земельних ділянок, отримати будівельний паспорт забудови земельної ділянки (для початку будівництва або реконструкції будівель, споруд) необхідним є внесення відомостей про земельні ділянки  і обмеження (обтяження) у їх використанні, зареєстровані до 1 січня 2013 року у Державному реєстрі земель та ті, право на які виникло до 2004 року. 
       Згідно із пунктом 2 розділу VII “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про Державний земельний кадастр” встановлено, що земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року, вважаються сформованими незалежно від присвоєння їм кадастрового номера. У разі якщо відомості про зазначені земельні ділянки не внесені до Державного реєстру земель, їх державна реєстрація здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за заявою їх власників (користувачів земельної ділянки державної чи комунальної власності). 
      Таким чином, для внесення даних про зазначені земельні ділянки до Державного земельного кадастру (проведення державної реєстрації земельної ділянки) їх власникам (землекористувачам) необхідно звернутися до землевпорядної організації та замовити розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на кожну земельну ділянку. 
     Після реєстрації земельної ділянки у Державному земельному кадастрі і отримання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку необхідно звернутись до державного реєстратора речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень для проведення державної реєстрації прав власності на земельну ділянку, яка зазначена в державному акті. За результатами державної реєстрації права власності в державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, на кожну земельну ділянку буде видано витяг з реєстру прав власності про реєстрацію права. Зазначені витяги разом з державним актом будуть засвідчувати право власності на земельні ділянки. 
     Головне управління Держгеокадастру у Волинській області звертає увагу громадян, органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій області на   необхідність внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними   правовстановлюючими документами.  

     Додатково інформуємо, що отримати консультацію щодо приведення документів на землю у відповідність до вимог чинного законодавства громадяни та юридичні особи можуть у Головному управлінні Держгеокадастру у Волинській області, звернувшись за адресою м.Луцьк, вул.Винниченка 67, 4 поверх та у районних підрозділах.

   

  Робоча група: інформація про національну оцінку землі буде зведена на єдиний геопортал

  У Держгеокадастрі відбулося засідання Робочої групи з опрацювання питань, пов’язаних з організацією та проведенням загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення.

  На засіданні обговорено стан виконання робіт з оцінки, проаналізовано вжиті кроки щодо проведення ґрунтових обстежень у рамках визначених заходів з проведення оцінки, а також питання організації та строків виконання наступних етапів.

  Крім того, члени робочої групи розглянули питання створення геопорталу, який міститиме інформацію щодо загальнонаціональної нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, його зміст та набір функцій та сервісів, які можуть бути запропоновані користувачам.

  Зокрема передбачається, що на геопорталі буде зведено усю інформацію, отриману в результаті проведення робіт, достатню для розрахунку НГО окремої земельної ділянки, а також узагальнені дані про оцінку в розрізі регіонів, природно-сільськогосподарських районів та сільськогосподарських угідь.

  Також розглядається  можливість реалізації окремої функції розрахунку НГО проектної земельної ділянки, що дозволить майбутнім власникам та користувачам спрогнозувати орієнтовні витрати на сплату земельного податку або орендної плати.

   

  Довідково: 

  До складу робочої групи входять представники Держгеокадастру, державних підприємств та установ, що належать до сфери управління Мінагрополітики та Держгеокадастру, а також провідні науковці Інституту економіки природокористування та сталого розвитку НАНУ та Інституту аграрної економіки.

  Уряд 7 лютого 2018 року прийняв рішення щодо проведення загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення.

  Постановою Кабінету Міністрів України № 105 встановлено порядок організаційних дій з проведення зазначеної нормативної грошової оцінки одночасно на території всієї країни. Це забезпечить оновлення показників нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення у відповідності до Методики нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення.

   

  Інформація про земельні ділянки сільськогосподарського призначення

  • державної власності, права на які виставлено на земельні торги 
  • Головним управлінням Держгеокадастру в Волинській області
  • Лоти аукціону №12026

   

  Номер лота

  Кадастровий номер

  Площа (га)

  Адреса

  Цільове призначення

  Дата аукціона

  23381

  0720584000:00:001:0958

  3.0221

  Волинська область, Володимир-Волинський район, Микитичівська сільська рада

  А.01.01

  20.06.2018 10:00

  23413

  0720584000:00:001:0957

  2.3651

  Волинська область, Володимир-Волинський район, Микитичівська сільська рада

  А.01.01

  20.06.2018 10:00

  23419

  0720584000:00:001:0955

  2.3019

  Волинська область, Володимир-Волинський район, Микитичівська сільська рада

  А.01.01

  20.06.2018 10:00

  23422

  0720585600:00:001:1512

  51.7705

  Волинська область, Володимир-Волинський район, Стенжаричівська сільська рада

  А.01.01

  20.06.2018 10:00

  23431

  0720585600:00:001:1511

  27.7351

  Волинська область, Володимир-Волинський район, Стенжаричівська сільська рада

  А.01.01

  20.06.2018 10:00

  *  Повна інформація про земельні торги розміщена на сайтах Держгеокадастру та Головного управління Держгеокадастру у Волинській області в рубриці "Земелні аукціони"

   

  Головне управління Держгеокадастру у Волинській області та Асоціація фермерів та приватних землевласників.

  Волинської області підписали Меморандум про співпрацю.

  Між Головним Управлінням Держгеокадастру у Волинській області та Асоціацією фермерів та приватних землевласників Волинської області підписаний Меморандум про співпрацю від 13.03.2018 року.  Уповноваженою особою від Асоціації фермерів та приватних землевласників Волині був присутній її голова, а саме Хомич Руслан Миколайович.

  Метою цього Меморандуму є визначення основних вимог та підходів, що застосовуватимуться при здійсненні заходів при укладанні (переукладенні) договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності.

  Задля досягнення мети Меморандуму сторони домовились про співпрацю на таких засадах:

  Безумовному виконанні вимог Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Закону України «Про оренду землі» та інших нормативно-правових актів;

  Забезпеченні раціонального використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, прозорості діяльності системи управління земельними ресурсами, запобігання виникнення корупційних факторів та уникненню надання переваг одному орендарю перед іншим в частині встановлення розміру орендної плати у відсотках від нормативної грошової оцінки, збільшення надходжень до місцевих бюджетів;

  Інформування шляхом проведення роз’яснювальної роботи серед товаровиробників щодо необхідності збільшення надходжень до місцевих бюджетів, що є невід’ємною складовою на шляху до здійснення децентралізації, а також забезпечення раціонального використання земель сільськогосподарського призначення державної власності з урахуванням інтересів суспільства, територіальних громад та держави;

  Проведення спільних заходів щодо проблемних питань у сфері оренди земель сільськогосподарського призначення державної власності у форматі семінарів, тематичних конференцій та лекцій.

  Підписання даного Меморандуму забезпечить організовану співпрацю сторін стосовно спільного напрацювання підходів щодо укладання (переукладення) договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності.

   

  Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад

  Уряд прийняв рішення щодо питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

  Розпорядженням доручається Держгеокадастру розпочати з 1 лютого 2018 року передачу усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності в комунальну власність відповідних об’єднаних територіальних громад, крім тих земельних ділянок, які не можуть бути передані у комунальну власність.

  У випадку якщо земельні ділянки не сформовані, Держгеокадастру доручається забезпечити їх формування шляхом інвентаризації.

  До передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність розпорядження землями сільськогосподарського призначення при передачі в користування (виключно шляхом проведення аукціонів) або у власність, здійснювати за погодженням з об’єднаними територіальними громадами та після прийняття ними рішення.

  Передача земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності в комунальну власність відповідних об’єднаних територіальних громад дасть можливість чітко і прозоро формувати дохідну частину місцевих бюджетів в частині плати за землю та стимулюватиме територіальні громади до їх добровільного об’єднання.

  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 31 січня 2018 р. № 60-р

  Київ

  Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад

  Державній службі з питань геодезії, картографії та кадастру починаючи з 1 лютого 2018 р. забезпечити:

  формування земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності в межах, визначених перспективним планом формування територій громад, шляхом проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності з подальшою передачею зазначених земельних ділянок у комунальну власність відповідних об’єднаних територіальних громад згідно із статтею 117 Земельного кодексу України;

  передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, включених до переліку земельних ділянок державної власності, права на які виставлені на земельні торги, в комунальну власність об’єднаних територіальних громад після оприлюднення результатів земельних торгів та укладення договорів оренди таких земельних ділянок;

  здійснення до передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності під час передачі в користування (виключно шляхом проведення аукціонів) або у власність за погодженням з об’єднаними територіальними громадами (шляхом прийняття відповідною радою рішення згідно із статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”).

  Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

   

  Про індексацію нормативно грошової оцінки земель

   

  Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України повідомляє.

  Відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України  (в редакції Закону України від 07.12.2017 № 2245 – VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році») індекс споживчих цін за 2017 рік, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативно грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із значенням 100 відсотків.

  Значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь,  земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення за 2017 рік становить 1,0.

  Коефіцієнт індексації нормативно грошової оцінки земель застосовується  кумулятивно залежно від дати проведення нормативно грошової оцінки земель. Коефіцієнти індексації нормативно грошової оцінки земель становлять: 1996 рік – 1,703, 1997 рік – 1,059, 1998 рік – 1,006, 1999 рік – 1,127, 2000 рік – 1,182, 2001 рік – 1,02, 2005 рік – 1,035, 2007 рік – 1,028, 2008 рік – 1,152, 2009 рік – 1,059, 2010 рік –  1,0, 2011 рік 1,0, 2012 – 1,0, 2013 рік – 1,0, 2014 рік – 1,249, 2015 рік – 1,433 (крім сільськогосподарських угідь)  та 1,2  для сільськогосподарських угідь ( рілля, перелоги, сіножаті, пасовища, багаторічні насадження), 2016 рік – для сільськогосподарських угідь (рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища та перелоги) – 1,0, для земель несільськогосподарського призначення  – 1,06.

  Нормативно грошова оцінка земель за 2002, 2003, 2004 та 2006 роки не індексувалася.

  З 1 лютого Держгеокадастр розпочинає передачу сільськогосподарських земель у власність об’єднаних територіальних громад

  Уряд схвалив розпорядження щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад. Відповідне рішення було ухвалено 31 січня, на засіданні Кабінету Міністрів за ініціативи Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

  Як зазначив Прем’єр-міністр, оскільки парламентська дискусія з цього питання затягується, Уряд знайшов механізм, який в межах чинного законодавства дозволяє передати землі сільськогосподарського призначення у власність об’єднаних територіальних громад.

  «Ми маємо ОТГ повноцінно передати землі для того, щоб вони повноцінно управляли цими землями. Я обіцяв, що землі будуть передані і це рішення буде виконано. З завтрашнього дня жоден геокадастр країни не має права приймати одноосібні рішення», – наголосив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

  Презентуючи механізм передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну, перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк зазначив, що алгоритм дій не складний і включає 4 етапи.

  Зокрема, це – клопотання ОТГ до відповідного головного управління Держгеокадстру про передачу земель; інвентаризація земель в межах ОТГ; реєстрація земельних ділянок у кадастрі; передача земель в комунальну власність.

  Щодо таймінгу, то процес розпочнеться вже 1 лютого  та триватиме до кінця року. Першу передачу земель планується здійснити уже в березні цього року.

  Для висвітлення стану передачі земель об’єднаним територіальним громадам створено спеціальний портал (otg.land.gov.ua) та для отримання оперативних консультацій з даного питання від фахівців Держгеокадастру запроваджено функціонування гарячої лінії (0 800 502 528).

  Прийняте Урядом рішення удосконалить механізм управління у сфері земельних ресурсів, дозволить чітко і прозоро формувати дохідну частину місцевих бюджетів в частині плати за землю. У свою чергу, це стимулюватиме територіальні громади до добровільного об’єднання з метою формування спроможних органів місцевого самоврядування.

  Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України повідомляє.

  Відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України  (в редакції Закону України від 07.12.2017 № 2245 – VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році») індекс споживчих цін за 2017 рік, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативно грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із значенням 100 відсотків.

  Значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь,  земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення за 2017 рік становить 1,0.

  Коефіцієнт індексації нормативно грошової оцінки земель застосовується  кумулятивно залежно від дати проведення нормативно грошової оцінки земель. Коефіцієнти індексації нормативно грошової оцінки земель становлять: 1996 рік – 1,703, 1997 рік – 1,059, 1998 рік – 1,006, 1999 рік – 1,127, 2000 рік – 1,182, 2001 рік – 1,02, 2005 рік – 1,035, 2007 рік – 1,028, 2008 рік – 1,152, 2009 рік – 1,059, 2010 рік –  1,0, 2011 рік 1,0, 2012 – 1,0, 2013 рік – 1,0, 2014 рік – 1,249, 2015 рік – 1,433 (крім сільськогосподарських угідь)  та 1,2  для сільськогосподарських угідь ( рілля, перелоги, сіножаті, пасовища, багаторічні насадження), 2016 рік – для сільськогосподарських угідь (рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища та перелоги) – 1,0, для земель несільськогосподарського призначення  – 1,06.

  Нормативно грошова оцінка земель за 2002, 2003, 2004 та 2006 роки не індексувалася.

  Управління Держземагентства у  Володимирі-Волинському районі Волинської області.

   

  Інформація про земельні ділянки сільськогосподарського призначення

  державної власності, які включено до переліку земельних ділянок, 

   
  права на які буде виставлено на земельні торги   
  Головним управлінням Держгеокадастру в Волинській області  
  № з/п Місце розташування земельної ділянки Площа
  земельної
  ділянки, га
  Цільове призначення (функціональне використання) Кадастровий номер земельної ділянки (у разі наявності) Інформація про земельні торги*
  1 2 3 4 5 6
  Володимир-Волинський район  
  1  Галинівська c/р 41,4800 для ведення товарного с/г виробництва 0720581500:00:001:0141  
  2  Галинівська c/р 52,7841 для ведення товарного с/г виробництва 0720581500:00:001:0140  
  3  Галинівська c/р 62,6777 для ведення товарного с/г виробництва 0720581500:00:001:0143  
  4  Галинівська c/р 49,9305 для ведення товарного с/г виробництва 0720581500:00:001:0933  
  5 Льотничівська с/р 15,0000 для ведення товарного с/г виробництва 0720583200:00:001:  
  6 Стенжаричівська с/р 13,1258 для ведення товарного с/г виробництва 0720585600:00:001:1502  
  7 Зарічанська с/р урочище "Біля птахофабрики" 13,9185 для ведення товарного с/г виробництва 0720581600:00:001:2567  
  8 Зарічанська с/р 15,0000 для ведення товарного с/г виробництва 0720581600:00:001:2701 аукціон 31.01.2018
  9 Устилузька м/р урочище "Чорна лоза" 72,2667 для ведення товарного с/г виробництва 0720510400:00:001:0607  
  10 Устилузька  міська рада 4,0179 для ведення товарного с/г виробництва 0720510400:00:001:0602  
  11 Устилузька  міська рада 47,2845 для ведення товарного с/г виробництва 0720510400:00:001:0603  
  12 Устилузька  міська рада 19,7959 для ведення товарного с/г виробництва 0720510400:00:001:0604  
  13 Устилузька  міська рада 23,3667 для ведення товарного с/г виробництва 0720510400:00:001:0601  
  14 Устилузька  міська рада 7,3129 для ведення товарного с/г виробництва 0720510400:00:001:0611  
  15 Устилузька  міська рада 7,0333 для ведення товарного с/г виробництва 0720510400:00:001:0608  
  16 Устилузька  міська рада 24,2768 для ведення товарного с/г виробництва 0720510400:00:001:0610  
  17 Устилузька  міська рада 4,5324 для ведення товарного с/г виробництва 0720510400:00:001:0600  
  18 Устилузька с/р (колишня Микитичівська) 20,5658 для ведення товарного с/г виробництва 0720584000:00:001:1058  
  19 Микитичівська с/р 14,1709 для ведення товарного с/г виробництва 0720584000:05:001:0725  
  20 Стенжаричівська /р 39,8119 для ведення товарного с/г виробництва 0720585600:00:001:1516 аукціон 31.01.2018
  21 Стенжаричівська /р 15,0000 для ведення товарного с/г виробництва 0720585600:00:001:0007 аукціон 31.01.2018
  22 Устилузька громада (Микитичівська с/р) 2,5586 для ведення товарного с/г виробництва 0720584000:00:001:0937  
  23 Устилузька громада (Микитичівська с/р) 2,4533 для ведення товарного с/г виробництва 0720584000:00:001:0938  
  24 Устилузька громада (Микитичівська с/р) 19,5335 для ведення товарного с/г виробництва 0720584000:00:001:0936  
  25 Устилузька громада (Микитичівська с/р) 4,6630 для ведення товарного с/г виробництва 0720584000:00:001:0954  
  26 Устилузька громада (Микитичівська с/р) 2,3019 для ведення товарного с/г виробництва 0720584000:00:001:0955 аукціон 31.01.2018
  27 Устилузька громада (Микитичівська с/р) 9,3786 для ведення товарного с/г виробництва 0720584000:00:001:0956  
  28 Устилузька громада (Микитичівська с/р) 3,0221 для ведення товарного с/г виробництва 0720584000:00:001:0958 аукціон 31.01.2018
  29 Устилузька громада (Микитичівська с/р) 2,3651 для ведення товарного с/г виробництва 0720584000:00:001:0957 аукціон 31.01.2018
  30 Устилузька громада (Микитичівська с/р) 21,2781 для ведення товарного с/г виробництва 0720584000:00:001:0950  
  31 Устилузька громада (Микитичівська с/р) 5,0877 для ведення товарного с/г виробництва 0720584000:00:001:0951  
  32 Устилузька громада (Микитичівська с/р) 18,5812 для ведення товарного с/г виробництва 0720584000:00:001:0952  
  33 Устилузька громада (Микитичівська с/р) 12,4797 для ведення товарного с/г виробництва 0720584000:00:001:0953  
  34 Устилузька громада (Микитичівська с/р) 2,7553 для ведення товарного с/г виробництва 0720584000:00:001:0947  
  35 Устилузька громада (Микитичівська с/р) 11,8298 для ведення товарного с/г виробництва 0720584000:00:001:0949  
  36 Устилузька громада (Микитичівська с/р) 4,3846 для ведення товарного с/г виробництва 0720584000:00:001:0945  
  37 Устилузька громада (Микитичівська с/р) 13,0318 для ведення товарного с/г виробництва 0720584000:00:001:0946  
  38 Стенжаричівська /р 10,3306 для ведення товарного с/г виробництва 0720585600:00:001:1505 аукціон 31.01.2018
  39 Стенжаричівська /р 1,6232 для ведення товарного с/г виробництва 0720585600:00:001:1513  
  40 Стенжаричівська /р 24,1968 для ведення товарного с/г виробництва 0720585600:00:001:1510 аукціон 31.01.2018
  41 Стенжаричівська /р 11,9998 для ведення товарного с/г виробництва 0720585600:00:001:1518 аукціон 31.01.2018
  42 Стенжаричівська /р 14,1949 для ведення товарного с/г виробництва 0720585600:00:001:1506 аукціон 31.01.2018
  43 Стенжаричівська /р 51,7705 для ведення товарного с/г виробництва 0720585600:00:001:1512 аукціон 31.01.2018
  44 Стенжаричівська /р 36,2043 для ведення товарного с/г виробництва 0720585600:00:001:1504  
  45 Стенжаричівська /р 27,7351 для ведення товарного с/г виробництва 0720585600:00:001:1511 аукціон 31.01.2018
  46 Стенжаричівська /р 41,3249 для ведення товарного с/г виробництва 0720585600:00:001:1509 аукціон 31.01.2018
  47 Стенжаричівська /р 26,2419 для ведення товарного с/г виробництва 0720585600:00:001:1520  
  48 Стенжаричівська /р 6,6014 для ведення товарного с/г виробництва 0720585600:00:001:1507  
  49 Устилузька громада (Микитичівська с/р) 20,0000 для ведення товарного с/г виробництва 0720584000:05:001  
  50 Устилузька громада (Микитичівська с/р) 7,0000 для ведення товарного с/г виробництва 0720584000:05:001  
  51 Красноставська с/р 12,7504 для ведення товарного с/г виробництва 0720582200:00:001:1186  
  52 Красноставська с/р 32,2966 для ведення товарного с/г виробництва 0720582200:00:001:1185  
  53 Красноставська с/р 25,2832 для ведення товарного с/г виробництва 0720582200:00:001:1184  
  54 Устилузька м/р 31,6838 для ведення товарного с/г виробництва 0720510400:00:001:0606  
  55 Стенжаричівська с/р 20,0000 для ведення товарного с/г виробництва 0720585600:00:001:1500  
  56 Зорянська с/р 10,0000 для ведення товарного с/г виробництва 0720581800:04:001  
  57 Зорянська с/р 18,6000 для ведення товарного с/г виробництва 0720581800:04:001  
  58 Зорянська с/р 15,5090 для ведення товарного с/г виробництва 0720581800:00:001:  
  59 Оваднівська с/р 6,0000 для ведення товарного с/г виробництва 0720584400:00:001:  
  60 Устилузька ОТГ (Стенжаричівська с/р) 18,0000 для ведення товарного с/г виробництва 0720585600:00:001:  
  61 Зимнівська ОТД (Льотничівська с/р) 9,0000 для ведення товарного с/г виробництва 0720583200:05:001:  
  62 Зимнівська ОТД (Льотничівська с/р) 9,4082 для ведення товарного с/г виробництва 0720583200:00:001:1411  
  62 Всього: 1186,8112      
             
             
    *  Повна інформація про земельні торги розміщена на сайтах Держгеокадастру та Головного управління Держгеокадастру у Волинській області в рубриці "Земелні аукціони"

   

  До уваги громадян, які приватизовують земельні ділянки сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів

  Повідомляємо, що прийнятою Кабінетом Міністрів України  постановою від   07 червня 2017 року №413 „Деякі питання удосконалення управління у сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними” затверджено Стратегію удосконалення управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними.

  У зв’язку з набранням чинності Стратегії,  прийняті накази Головного управління Держгеокадастру у Волинській області, якими надавалися дозволи громадянам, в тому числі учасникам АТО, на розроблення документації із землеустрою з метою передачі земельних ділянок безоплатно у власність, втрачають свою силу з 01.10.2017.

  Також Стратегією передбачено, що у разі надання дозволів на розроблення документації із землеустрою територіальними органами Держгеокадастру до набрання чинності постановою Кабміну, затвердження такої документації здійснюється до кінця кварталу, що настає за кварталом, в якому була схвалена ця Стратегія, тобто до 30.09.2017.

        Тому, пропонуємо  громадянам, яким наказами Головного управління Держгеокадастру у Волинській області надано дозволи на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність, терміново  звернутися до Головного управління (м. Луцьк, вул. Винниченка, 67) із розробленим та погодженим проектом землеустрою та заявою про затвердження проекту землеустрою до 15.09.2017 для його затвердження та надання земельної ділянки у власність.

      Подані заяви із документацією із землеустрою після даної дати розглядатися не будуть.

        За детальною інформацією громадяни можуть звернутися до Міськрайонного управління у Володимир-Волинському районі та м. Володимирі-Волинському Головного управління Держгеокадастру у Волинській області (м. Володимир-Волинський, вул. Олени Хохол, 22, тел. 21341).

       

  Заступник начальника Міськрайонного управління

  у Володимир-Волинському районі та

  м. Володимирі-Волинськом                                                             Оксана Гжиб

   

   

                               Про забезпечення земельними ділянками учасників АТО                          

  Законодавством України передбачено систему пільг для учасників бойових дій та осіб, прирівняних до них, зокрема, це стосується і надання земельних ділянок.

           Відповідно до статті 12 (пункт 14) Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»  учасникам бойових дій надаються, серед інших,  такі пільги: першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва.

           З метою невідкладного вирішення питання забезпечення земельними ділянками учасників АТО і сімей загиблих учасників АТО, урядом затверджено проект розпорядження Кабінету Міністрів України "Питання забезпечення учасників антитерористичної операції і сімей загиблих учасників антитерористичної операції земельними ділянками». Документом передбачено здійснення організаційних заходів щодо створення умов для першочергового забезпечення земельними ділянками учасників АТО та сімей загиблих учасників АТО, а також облік в Єдиному реєстрі учасників АТО відомостей щодо поданих заяв про виділення земельних ділянок і фактичне їх надання та реєстрацію прав власності на ці земельні ділянки.

           Аби забезпечити учасників АТО та воїнів , які захищають кордони країни,  додатково зарезервовано низку земельних масивів, ділянки  яких можуть бути передані у власність. На разі їх площа становить 228,6514 га: 18,72 га для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на території Галинівської, Зарічанської, Оваднівської, П»ятиднівської сільських та Устилузької міської рад;  33,59 га для ведення садівництва лише на території Березовичівської, Білинської , Оваднівської сільських рад. Краща ситуація із земельними ділянками  для ведення особистого селянського господарства – це 176,3414 га. Жодної ділянки не зарезервовано і не надано учасникам АТО та сім»ям загиблих в Ласківській,  та Хотячівській сільських радах. Для забезпечення всіх учасників АТО земельними ділянками сільським та Устилузькій міській радам необхідно активізувати роботу щодо моніторингу наявних земель на території  ради, визначити необхідну площу зарезервованих ділянок в розрізі угідь, урочищ, цільового призначення. При необхідності, як альтернатива, де відсутні вільні земельні ділянки,  провести співбесіди з орендарями на предмет надання воїнам орендованих земель.

           По результатах проведеної роботи затвердити перелік зарезервованих земельних ділянок для учасників АТО, підготувати викопіювання та  підготовлену інформацію передати в Управління Держгеокадастру в районі для подальшого формування альбомів-атласів з картографічними матеріалами та довідками.  З інформацією, що постійно оновлюється можна ознайомитися на офіційних сайтах Управління Держгеокадастру у Володимир-Волинському районі, Головного управління Держгеокадастру в області  та на сайті Володимир-Волинської РДА.

           Заходи, реалізовані Держгеокадастром, дозволили значно інтенсифікувати процес виділення землі учасникам АТО. Про це свідчить аналіз статистичних даних з моменту започаткування ініціативи у липні 2014 року та до сьогодні.

              Так, за друге півріччя 2014 року учасники АТО подали 122 заяви на отримання земельних ділянок у власність. За цей час військовослужбовцям надали дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення 105 земельних ділянок. Фактично у власність за 6 місяців 2014 року вони отримали 5 земельних ділянок загальною площею 9,0099 гектара.

           За аналогічний період 2015 року показник був більшим – у власність військовослужбовцям надано у власність 43 земельні ділянки загальною площею 12,8801 гектара. За липень–грудень 2015 року учасники АТО подали 48 заяв на отримання земельних ділянок, відповідно до яких надано дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

            У період з березня 2015 року і станом на сьогодні у землевпорядній службі прийняли від учасників АТО 92 заяви про відведення земельних ділянок. Військові отримали 63 дозволи на розроблення проектів землеустрою. За рішенням територіальних органів Держгеокадастру у власність передано 48 ділянок, загальна площа яких становить 92,2  гектарів.

           За весь період антитерористичної операції станом на 30 березня 2016  учасниками АТО подано 312 заяв на отримання земельних ділянок. З них надано 283 дозволи на розроблення землевпорядної документації, 18 заявникам відмовлено по Хобултівській сільській раді в зв»язку з тим, що спір по земельній ділянці, на яку претендують воїни, знаходиться на розгляді в суді. Решта  11 заяв знаходиться на розгляді в органах місцевого самоврядування. Передано у власність 197 земельних ділянок на площу близько 129га, з них

  -       для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель 137 ділянок на площу 20 га ( найбільше Зарічанська – 56 ділянок, Устилузька – 34 ділянки, Льотничівська – 20 ділянок, Березовичівська -11, П»ятиднівська -10);

  -      для особистого селянського господарства 58 земельних ділянок на площу 109 га ( найбільше Березовичівська – 21 ділянка, Зимнівська -12 ділянок, Білинська – 7ділянок, Стенжаричівська – 9 ділянок);

  -      для індивідуального садівництва 2 земельні ділянки на території Білинської та Зарічанської сільських рад.

  Фактично забезпечили земельними ділянками своїх учасників антитерористичної операції по одному виду цільового призначення Березовичівська, Білинська, Зарічанська, Зимнівська, Зорянська, Лудинська, Льотничівська, Оваднівська, П»ятиднівська, Стенжаричівська Хмелівківська сільські та Устилузька міська ради.  

  По Селецькій сільській раді підготовлені заяви від учасників АТО на розляд в Головне управління Держгеокадастру.

            Жодної заяви не надходило від воїнів Галинівської,  Ласківської , Хотячівської сільських рад, по Красноставській та Микитичівській сільських радах лише по одній заяві, хоча на території цих рад проживають учасники АТО.

           Управління  Держгеокадастру працює і буде працювати в режимі максимального сприяння учасникам АТО та членам сімей загиблих воїнів в реалізації їх конституційного права на отримання землі.

   

  Підсумки тижня: Діяльність Держгеокадастру в цифрах

   

  Держгеокадастр пропонує ознайомитися з ключовими показниками своєї роботи за минулий тиждень.

  Організація земельних торгів. За тиждень з 19 до 26 серпня 2016 року головні управління Держгеокадастру в областях включили до переліку земельних ділянок державної власності, права оренди на які можуть бути реалізовані на земельних торгах, 52 ділянки. Загальна площа запропонованих земельних ділянок становить 2 312,83 гектара. З них: у Чернігівській області до переліку додано 44 ділянки (2155,21 га), у Донецькій та у Миколаївській – по 4 (70,84 га та 86,78 га).

  Усього станом на 26 серпня 2016 року перелік включає 5 212 земельні ділянки загальною площею 109 191,80 гектара.

  Виділення землі учасникам АТО. За тиждень головними управліннями Держгеокадастру в областях прийнято 796 рішень про виділення земельних ділянок учасникам АТО та родинам загиблих воїнів. Найбільше рішень про передачу земельних ділянок із земель сільськогосподарського призначення державної власності прийнято головними управліннями Держгеокадастру у Житомирській – 119, Вінницькій – 91, Черкаській – 87, Чернігівській – 73 областях.

  За тиждень головними управліннями Держгеокадастру в областях надано у власність учасникам АТО 549 земельних ділянок загальною площею 770,50 гектара. Найбільше ділянок із земель сільськогосподарського призначення державної власності надано у Дніпропетровській – 121, Кіровоградській – 83, Волинській – 55, Київській – 46 областях.

  Ведення земельного кадастру.  Державні кадастрові реєстратори протягом тижня зареєстрували 10695 земельних ділянок та видали 14965 витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Усього з початку року за заявами громадян зареєстровано 536677 земельних ділянок та видано 741086 витягів з кадастрової системи про земельну ділянку.

  Переглядів 3330 Останнє редагування Понеділок, 20 січня 2020 08:55
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Володимир-Волинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Володимир-Волинській райдержадміністрації.
  Адреса: 44700, м.Володимир-Волинський, вул. Небесної Сотні, 3, т.24467, E-mail: post@vvadm.gov.ua
  © 2014 vvadm.gov.ua