26 квітня 2017 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Діяльність райдержадміністрації
Прес-центр
Район сьогодні
 • Розпорядчі документи
 • Регуляторна політика
  Публічна інформація
  Інформація з установ району
  Оголошення
  Програми та стратегії району
  Виконання програм та стратегій
 • Децентралізація влади
 • Самоорганізація населення
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Електронне звернення
 • Вакансії державної служби
 • Інвестиційний довідник

  АРХІВ НОВИН

  « Квітень 2017 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30

  a1 14ombr

  Контрактна армія - професійне військо нового зразка

  https://www.youtube.com/embed/GmjyuQaKFNMhttps://www.youtube.com/embed/tkBTZ3dv6Qohttps://www.youtube.com/embed/riY_a-Xq4z0

  Брошура про права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей - підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

  Зрада чи перемога? Військові збори резервістів - 2016

  Відеоінструкція з отримання електронної виписки з ЄДР

  До уваги підприємств, установ та організацій

  Нова програма бізнес-стажування для фахівців з України за напрямом "Енергоефективність і відновлювальні джерела енергії у цивільному і комерційному будівництві"

  Децентралізація влади

   Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які знаходяться в складних життєвих обставинах

  Методичні рекомендації з питань організації заходів цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки посадовцями органів місцевого самоврядування

  Виплата одноразової грошової допомоги громадянам району, які вступають на військову службу за контрактом

  Методичні рекомендацій з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також прирівняних до них осіб

  Відеоінформація по субсидіях

  http://voladm.gov.ua/vazhlive-pro-subsidi%D1%97/,

  http://voladm.gov.ua/subsidi%D1%97-derzhava-turbuyetsya-pro-tebe/

  Інформація по Держенергоефективності (постійно оновлюється)

  Стажування державних службовців

  Інформація управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області

  Правила реєстрації місця проживання

  Працює "телефон довіри" Держаудитслужби

  Електронний сервіс, за допомогою якого можна сповіщати про виявлені стихійні сміттєзвалища

  Децентралізація

  Виступ  Президента  на засіданні   Ради   національної   безпеки   та  оборони

  Навчальні відео-ролики з питань заповнення та подання декларацій у системі “Єдиного державного реєстру осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування”

  http://voladm.gov.ua/navchalni-video-roliki-z-pitan-zapovnennya-ta-podannya-deklaracij-yaki-rozmishhenni-na-sajti-nacionalnogo-agentstva-z-pitan-zapobigannya-korupciї/

  Середа, 07 травня 2014 10:49

  Управління Пенсійного фонду України у м.Володимирі-Волинському та Володимир-Волинському районі інформує

  На засіданні Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення 07.12.2016 року в порядку здійснення контрольної функції було розглянуто питання про практику застосування та стан виконання Закону України «Про внесення змін до статті 40 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» щодо порядку визначення заробітної плати для обчислення пенсії» № 1043-VIII від 29.03.2016 року.

  З урахуванням внесених змін для обчислення пенсії враховується заробітна плата (дохід) за весь період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року. За бажанням пенсіонера та за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами або в разі, якщо страховий стаж починаючи з 1 липня 2000 року становить менше 60 місяців, для обчислення пенсії також враховується заробітна плата (дохід) за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд по 30 червня 2000 року незалежно від перерв.

  Згідно Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, довідка про заробітну плату (дохід) особи видається на підставі особових рахунків, платіжних відомостей та інших документів про нараховану та сплачену заробітну плату підприємством, установою чи організацією, де працював померлий годувальник або особа, яка звертається за пенсією. Якщо такі підприємства, установи, організації ліквідовані або припинили своє існування з інших причин, то довідки про заробітну плату видаються правонаступником цих підприємств, установ чи організацій або архівними установами.

  У випадках, коли архівні установи не мають можливості видати довідку за встановленою формою з розшифровкою виплачених сум за видами заробітку, вони можуть видавати довідки, що відповідають даним, наявним в архівних фондах, без додержання цієї форми.

  Установлення заробітку для обчислення пенсії на підставі показань свідків не допускається. Виписка зі штатного розпису про посадовий оклад, профспілкові квитки, квитки  партій та рухів, громадських об’єднань не є документами, що засвідчують фактичний заробіток для обчислення розміру пенсії.

  Враховуючи вищевикладене, починаючи з 15.04.2016 за бажанням пенсіонера, у разі доцільності, обчислення пенсії може здійснюватись в тому числі з урахуванням заробітку за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд незалежно від перерв по 30.06.2000 – за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами.

  Звертаємо увагу керівників підприємств, установ, організацій на необхідності дотримання вимог щодо збереження архівних документів та порядку їх передачі до архівних установ у випадках ліквідації, банкрутства, реорганізації підприємств, установ, організацій.

  Заступник начальника

  Володимир-Волинського об”єднаного

  управління Пенсійного фонду України

  Оксана САК

  ПЕНСІЙНА ОБЛІКОВА КАРТКА - БЕЗПЕКА ВАШИХ ДАНИХ

   

  Для забезпечення інформаційного супроводу вирішення економічних та соціальних завдань органи державної влади, місцевого самоврядування, інші організації, установи, в тому числі Пенсійний фонд України, створюють інформаційні системи, що зберігають та обробляють інформацію щодо різних категорій населення.

  Інформаційні ресурси в Пенсійному фонді України створено з метою забезпечення обчислення та призначення виплат за всіма видами загальнообов’язкового державного соціального страхування та ведення їх обліку. 

  Відповідно до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (далі-реєстр застрахованих осіб) формує та веде Пенсійний фонд України. В реєстрі застрахованих осіб для кожної застрахованої особи заводиться персональна облікова картка, яку можна порівняти з банківським рахунком, що обліковується за номером. У кожній обліковій картці реєстру застрахованих осіб, аналогічно, як і у банківських рахунках, міститься інформація про особу, зокрема, прізвище, ім’я та по батькові, відомості, які необхідні для обчислення та призначення страхових виплат всіма видами загальнообов’язкового державного соціального страхування, а саме, страховий стаж, заробітна плата (дохід), з якої сплачено страхові внески, а також інформація про страхові виплати.

  Зазначене жодною мірою не обмежує і не порушує конституційного права кожного на свободу совісті і релігійні переконання.”

  Пенсійний фонд України оптимізує роботу

   

  Наприкінці грудня минулого року уряд ухвалив рішення щодо оптимізації структури окремих районних управлінь Фонду шляхом їх злиття або перейменування. Відповідно до цього рішення, 279 територіальних (районних) управлінь буде об'єднано в 121.

  Безумовно, у суспільстві ви­никають запитання, для чого потрібно об'єднувати районні управління і що це дасть людині й державі? А часом навіть поши­рюються чутки про те, що у зв'яз­ку з такою реорганізацією в окре­мих районах взагалі ліквідують управління Пенсійного фонду і пенсіонерам доведеться їхати за десятки кілометрів для вирі­шення своїх пенсійних питань. Насправді здійснення такої оптимізації спрямовано на до­сягнення конкретних цілей, що базуються на конкретних тезах.

  Пенсійні фонди не ліквідуються

  Таке об'єднання є суто організаційним і його мета — покращи­ти якість управління в пенсійній системі. Мова не йде про ліквіда­цію органів Пенсійного фонду в районах. Фахівці з питань пенсій­ного забезпечення працюватимуть і надалі в тих самих приміщен­нях, залах обслуговування, кабінетах, як і до об'єднання.

  Покращення якості обслуговування

  Головною одиницею об­слуговування громадяни­на стає точка надання по­слуг (фронт-офіс), яка роз­ташована не тільки за міс­цем знаходження управ­ління Пенсійного фонду, а і в центрах територіальних громад (якщо в громади є таке бажання). Об’єднання двох або трьох окремих районних управлінь в одну юридичну особу не тільки не зменшить, а навпаки, збільшить доступність пен­сійних послуг. Зміст і якість цих послуг залежить, перш за все, від кваліфікації спе­ціалістів та їх доступності, а не від статусу установи.

  Зменшення бюрократії — якісніші послуги

  Об'єднання кількох управ­лінь в одне не тягне за собою скорочення спеціалістів, які зайняті наданням послуг. Оптимізовано буде керівний склад. Для отримання сервісу не потрібно буде збирати візи та погодження. Всі послуги надасть спеціаліст, до якого звернулись за допомогою.

  Отже, оптимізація терито­ріальних органів Пенсійного фонду — це ще один важ­ливий крок на шляху створен­ня якісно нової системи пен­сійного забезпечення, голов­ною його метою і критерієм оцінки є схвальні відгуки гро­мадян щодо якості наданих послуг.

  Управління Пенсійного фонду України в м.Володимирі-Волинському та Володимир-Волинському районі розташоване в м.Володимирі-Волинському по вул.Соборній, 1. До управління можна дістатись всіма наявними маршрутами громадського транспорту. Автобусні зупинки знаходяться на відстані 50 м від управління, автостанція  розташована на відстані 80 м. від управління, наявні доступні шляхи під”їзду, на відстані 30 м. від управління є місце парковки транспортних засобів. Схема доступу до приміщення додається                          

   

                                         Краще працювати чи ні?

   

         Таке запитання задає працівникам Управління Пенсійного фонду   майже кожен пенсіонер, який  в силу тих чи інших обставин виявив бажання працювати. Однозначної відповіді  не це питання немає. Адже, що краще,  має вирішити кожен для себе сам.

          З 01.04.2015 року набув чинності Закон України „ Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення”

          Існує ціла низка особливостей обчислення пенсій, призначених відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове пенсійне страхування”, в залежності від того, працює одержувач пенсії чи ні. Відповідно, зміна цього стану (звільнення або працевлаштування) може суттєво вплинути на рівень пенсійного забезпечення, а саме призвести до зменшення або збільшення розміру пенсії, а при несвоєчасному повідомленні пенсіонером органів Пенсійного Фонду про такі обставини – до накопичення значних безпідставно одержаних сум пенсій, які доведеться відшкодовувати.

         Наводимо перелік основних виплат, які призначаються до пенсій виключно непрацюючим особам або розмір яких безпосередньо залежить від того, чи працює пенсіонер:

  - надбавки непрацюючим пенсіонерам, які мають на своєму утриманні непрацездатних членів сім'ї. Розмір такої надбавки на одного утриманця складає 150,00 грн. на місяць;

  - пенсії за вислугу років виплачуються лише за умови залишення роботи, яка дає право на цю пенсію;

  - пенсії по інвалідності, що обчислені у розмірі пенсії за віком, пенсіонерам-інвалідам, які не досягли пенсійного віку, та мають необхідний стаж відповідно до ст.33 Закону України “Про загальнообов’язкове пенсійне страхування”, лише за умови залишення роботи;

  - пенсії у зв`язку з втратою годувальника, що призначаються непрацюючим членам сім`ї померлого, які зайняті доглядом за дітьми померлого годувальника до досягнення ними восьми років;

  -  - індексація пенсій відповідно до Закону України "Про індексацію грошових доходів населення".

             Слід мати на увазі, що до 1 січня 2015 року за жінками  зберігалося право виходу на пенсію в 55 років. Але за двох умов — за наявності не менш як 30 років страхового стажу та обов’язкового звільнення з роботи, тобто виплата дострокових пенсій припиняється до досягнення пенсійного віку, якщо жінка знову влаштувалася на роботу.

           З 01.04.2015 р. віиплата спеціальних пенсій  у період роботи на посадах, які дають право на їх призначення,не виплачується. Водночас пенсіонер має право вибору продовжувати працювати не „спецпосаді” та отримувати заробітну плату, чи звільнитись з посади і отримувати пенсію.

             Працюючі пенсіонери не мають права на підвищення пенсії у разі збільшення прожиткового мінімуму, відповідно до Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи», який вступив у дію з першого жовтня 2011 року. Тим, хто працює, перерахунок пенсії зроблять лише після звільнення з роботи — за тим прожитковим мінімумом для непрацездатних, який діятиме на дату звільнення.

              Пенсіонери, які є фізичними особами - підприємцями або працюють на умовах, передбачених законодавством, у фізичних осіб-підприємців, належать до категорії працюючих пенсіонерів. Є випадки, коли особи, зареєструвавши свою підприємницьку діяльність ще в 90-х роках, не повідомили про це органи Пенсійного фонду. До того моменту, поки цими громадянами не буде надано довідку-повідомлення про проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця, вони значаться в органах Пенсійного фонду працюючими пенсіонерами. А це впливає на їх пенсійне забезпечення.

             Статус пенсіонера працюючий чи непрацюючий і, відповідно, розмір пенсії до виплати органи Пенсійного фонду України визначать за матеріалами пенсійних справ та даними системи персоніфікованого обліку. Надавати окремо  документи необхідно лише тим пенсіонерам, хто своєчасно не виконав передбачене законом зобовязання протягом десяти днів поінформувати органи Фонду про працевлаштування/звільнення з роботи.Як свідчить база даних Пенсійного фонду України в   в місті та районі  станом на 01.04.2015 р. на обліку перебуває  16109 пенсіонерів з них 2856 працюючих .  В квітні пенсії було обмежено 519 пенсіонерам.Якщо документи про звільнення з роботи будуть надані вже  після 01.04.2015 р., то виплата пенсії буде проведена в повному обсязі за весь період коли пенсіонер вже не працював.

            Шановні пенсіонери! Щоб запобігти переплаті пенсії у зв`язку з неповідомленням про працевлаштування, необхідно при зарахуванні на роботу повідомити про це управління Пенсійного фонду України  письмово та надати документи, що підтверджують дату прийому на роботу. Краще попередити безпідставне одержання  пенсійних виплат, ніж потім утримувати суми переплат з пенсії. Адже кожен пенсіонер при призначенні пенсії підписує заяву, в якій зобов’язується  своєчасно  повідомляти органи, що призначають та виплачують пенсію про всі обставини, що можуть вплинути  на його  пенсійне забезпечення. А також необхідно повідомити і про звільнення з роботи, оскільки за даними персоніфікованого обліку в  точності неможливо визначити з якого саме числа  пенсіонер  звільнився з роботи, а  в трудовій книжці, чи у витязі з наказу є  точна дата звільнення, від чого і залежить повернення коштів пенсіонеру.

    Перерахунки пенсій з 01.12.2013 р.

         Для отримувачів пенсійних виплат розмір прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб є дуже важливим показником. Адже від його розміру залежить не тільки мінімальний розмір пенсії. У зв'язку зі збільшенням прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб збільшується розмір багатьох інших виплат до пенсії.

      На обліку в місті  та районі перебуває 16658 одержувачів пенсій. Пенсії перераховані від прожиткового мінімуму з 01.12.2013 р. 14981 пенсіонерові. Пенсії  по місту та району  збільшились на 790678,72. Середній розмір підвищення становить 52,78 грн.

       Нагадуємо, прожиткові мінімуми для основних соціальних і демографічних груп населення, затвердженні Законом України “Про Державний бюджет України на 2013 рік”. Так, з 01 грудня прожитковий мінімум:

  для осіб, які втратили працездатність - 949 грн.

  Мінімальний розмір пенсії за віком

  Мінімальний розмір пенсії за віком, яка призначена до 1 жовтня 2011 року, відповідно до статті 28 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” за наявності у чоловіків 25, а у жінок – 20 років страхового стажу, та мінімальний розмір пенсії за віком, яка призначена або перерахована з урахуванням стажу та заробітку після 1 жовтня 2011 року, за наявності у чоловіків 35, а у жінок – 30 років страхового стажу,  встановлюється на рівні прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність – 949,00 грн, та за кожний рік понад 25 років (призначених до 01.10.2011) або 35 років (призначених, перерахованих після 01.10.2011) для чоловіків та 20 років (призначених до 01.10.2011) або 30 років (призначених, перерахованих після 01.10.2011) для жінок розмір пенсії збільшується на 1 відсоток від розміру пенсії, яка обчислена відповідно до статті 27, але не більше 1 відсотка від цього ж прожиткового мінімуму.

  Працюючим пенсіонерам або тим, які провадять діяльність, пов'язану з отриманням доходу, що є базою нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, розмір пенсії не перераховується у разі збільшення розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

  При цьому, якщо розмір пенсійної виплати для працюючих пенсіонерів з урахуванням перерахованих надбавок, підвищень, додаткових пенсій, сум індексацій, цільової грошової допомоги, інших доплат та без урахування пенсії за особливі заслуги, менше прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, виплачується щомісячна адресна допомога в сумі, що не вистачає до прожиткового мінімуму (949,00 грн).

  Якщо пенсія по втраті годувальника призначена на двох і більше утриманців, і один з яких працює, то розмір пенсії, обчислений відповідно до статті 28 не перераховується.

  Виходячи із розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 01.12.2013 року – 949,00 грн провадиться перерахунок:

  • підвищень, передбачених Законом України “Про статус ветеранів війни, гарантій їх соціального захисту” (підвищень інвалідам війни, учасникам бойових дій, подружжю загиблих (померлих) ветеранів війни, учасникам війни та учасникам війни, нагородженим медалями);
  • підвищення відповідно до Закону України”Про соціальний захист дітей війни”(949,00 грн х 7% = 66,43);
  • підвищення передбачене Законом України “Про донорство крові та її компонентів”, яке  встановлюється  у розмірі 10% прожиткового мінімуму на одну особу (1176,00 грн х 10%).
  • мінімальних розмірів пенсій військовослужбовцям строкової служби та членам їх сімей, призначених відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб ”;
  • мінімальних розмірів пенсій по втраті годувальника, які призначаються членам сімей військовослужбовців;
  • мінімальних розмірів пенсій по втраті годувальника (з грудня 2013 року на 1-го непрацездатного – пенсія не може бути нижчою за 949,00 грн, на 2-х – за 1138,80 грн (949,00 грн х 120%), на 3-х і більше – за 1423,50 грн (949,00 грн х 150%));
  • надбавки на утриманців відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб” (з грудня 2013 року – 474,50 грн);
  • підвищень, передбачених Законом України “Про жертви нацистських переслідувань”;
  • додаткової пенсії за шкоду заподіяну здоров’ю та компенсаційної виплати за втрату годувальника відповідно до Закону України “Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”;
  • державної соціальної допомоги на догляд інвалідам війни;
  • пенсій за особливі заслуги відповідно до Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною” тощо.

  Пенсія інвалідів війни та учасників бойових дій

  Виходячи із розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, інвалідам війни та учасникам бойових дій щомісячний розмір пенсійних виплат (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації та інших доплат до пенсій, встановлених законодавством, крім пенсій за особливі заслуги перед Україною) в грудні 2013 року не може бути нижчим ніж:

  - у інвалідів 1 групи – 2704,65 грн (949,00 грн х 285%);

  - у інвалідів 2 групи – 2419,95 грн (949,00 грн х 255%);

  - у інвалідів 3 групи – 2135,25 грн (949,00 грн х 225%);

  - учасників бойових дій – 1565,85 грн (949,00 грн х 165%).

  У інвалідів війни II і III групи з числа учасників бойових дій у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та у період війни 1945 року з імперіалістичною Японією та у учасників бойових дій у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та у період війни 1945 року з імперіалістичною Японією, яким виповнилося 85 років і більше, розмір пенсійної виплати в грудні 2013 року не може бути нижчим ніж 2704,65 грн (949,00 грн х 285%).

       Перераховуються також з 1 грудня 2013 року пенсії непрацюючим шахтарям відповідно до Закону України “Про підвищення престижності шахтарської праці”. Згідно із цим Законом, мінімальний розмір пенсії шахтаря (чоловіки, що мають стаж підземної роботи 15 років і більше, жінки – 7,5 років і більше) не може бути меншим за три прожиткових мінімуми (з 01.12.2013 – 949,00 грн х 3 = 2847,00 грн).

                 До управління за проведенням перерахунку звертатись не потрібно. Пенсії будуть перераховані в автоматизованому режимі. За консультаціями , та розясненнями щодо підвищення розмірів пенсій можна звертатись до управління щоденно у відділ з обслуговування та розгляду звернень громадян, а також на гарячу лінію, яка працює в управлінні за номером 38743 

  Переглядів 2072 Останнє редагування Вівторок, 10 січня 2017 11:21
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Володимир-Волинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Володимир-Волинській райдержадміністрації.
  Адреса: 44700, м.Володимир-Волинський, вул. Небесної Сотні, 3, т.24467, E-mail: post@vvadm.gov.ua
  © 2014 vvadm.gov.ua