22 липня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Діяльність райдержадміністрації
Прес-центр
Район сьогодні
 • Розпорядчі документи
 • Регуляторна політика
  Публічна інформація
  Інформація з установ району
  Оголошення
  Програми та стратегії району
  Виконання програм та стратегій
 • Децентралізація влади
 • Самоорганізація населення
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Електронне звернення
 • Вакансії державної служби
 • Інвестиційний довідник
 • Запобігання проявам корупції
 • АРХІВ НОВИН

  « Липень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        

  BPD

  pravo

  Понеділок, 15 квітня 2019 10:15

  У І кварталі 2019 року до райдержадміністрації надійшло 57 звернень від жителів району

  У І кварталі 2019 року, у порівнянні з відповідним періодом минулого року, значно зменшилась кількість звернень до райдержадміністрації, Така ситуація є свідченням успішного завершення першого етапу процесу децентралізації у районі. На цьому наголосила головний спеціаліст юридичного відділу апарату райдержадміністрації Поліна Гаврилюк під час оперативної наради, що відбулась сьогодні, 15 квітня 2019 року, під головуванням очільниці краю Наталії Василець.

  - Усього надійшло 57 звернень, порушено 58 питань від 189 громадян. У тому числі, було зареєстровано 2 колективних звернення від 134 жителів району, - зазначила доповідач. - За січень-березень цього року зареєстровано 50 письмових звернень від 182 громадян. Під час особистого прийому до  керівництва райдержадміністрації надійшло 7 усних звернень від 7 громадян.

  За звітний період по надходженню від установ-кореспондентів до райдержадміністрації надійшло 1 звернення через органи влади вищого рівня (з Адміністрації Президента України) та з Урядової «гарячої» лінії 26 звернень.

   - У поточному році найбільш питому вагу складають звернення з питань соціального захисту населення – це 27 від загальної їх кількості, - інформувала Поліна Русланівна. – Якщо ж порівнювати із минулим роком, то тоді на першому місці були питання у сфері аграрної політики та земельних відносин – 57,  що становило 44,53 % від усіх заяв.  У цьому році, в зв’язку зі змінами в законодавстві, має місце зменшення кількості таких звернень.

  Затверджено графіки особистого прийому громадян керівництвом райдержадміністрації, прийому громадян за місцем їх роботи та проживання головою райдержадміністрації, проведення «прямих» телефонних ліній.

  Інформаційні повідомлення з питань стану роботи із зверненнями громадян розміщуються на офіційному веб-сайті райдержадміністрації, який постійно наповнюється відповідною інформацією.

  - З метою інформування громадян про гарантовані їм Конституцією та законами України права у відповідних сферах, у райдержадміністрації функціонує «телефон довіри», - продовжила фахівець. - За звітний період зареєстрована одна заява, що надійшла від жителя села Ласків Зарічанської сільської ради, про надання роз’яснень заявникові (інвалід з дитинства І групи) щодо призначення готівкової субсидії на тверде паливо та електропостачання.

  Протягом І кварталу 2019 року усі звернення громадян, що надійшли до райдержадміністрації, перебували на контролі у керівництва, та, згідно з  резолюціями, були розглянуті визначеними виконавцями. 

  Відділ з питань внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації

  Переглядів 82
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Володимир-Волинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Володимир-Волинській райдержадміністрації.
  Адреса: 44700, м.Володимир-Волинський, вул. Небесної Сотні, 3, т.24467, E-mail: post@vvadm.gov.ua
  © 2014 vvadm.gov.ua