03 серпня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Діяльність райдержадміністрації
Прес-центр
Район сьогодні
 • Розпорядчі документи
 • Регуляторна політика
  Публічна інформація
  Інформація з установ району
  Оголошення
  Програми та стратегії району
  Виконання програм та стратегій
 • Децентралізація влади
 • Самоорганізація населення
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Електронне звернення
 • Вакансії державної служби
 • Інвестиційний довідник
 • Запобігання проявам корупції
 • АРХІВ НОВИН

  « Серпень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31            

  Головна>Новини>Президент підписав Стратегію екологічної політики України на період до 2030 року
  Понеділок, 01 квітня 2019 11:28

  Президент підписав Стратегію екологічної політики України на період до 2030 року

  Президент України Петро Порошенко підписав Закон “Про Основні засади (Стратегію) екологічної політики України на період до 2030 року”. Наприкінці лютого парламент його підтримав у другому читанні та в цілому.

  Оновлену Стратегію екологічної політики підготувало Мінприроди за участю українських та міжнародних експертів із різних галузей економіки. Як зазначив Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, завдання нового закону не лише сприяти подоланню наслідків екологічних проблем, а усувати "кореневі" причини їх виникнення.

  "Система, яку ми заклали в оновлену Стратегію, успішно діє у країнах ЄС. Це доктрина формування нової екологічної політики. Вона має бути апробована в наших реаліях. Розроблений Мінприроди документ відповідає європейським екологічним стандартам, а також середньостроковим пріоритетам дій Уряду, адже успішними у майбутньому будуть тільки ті економіки, які вчасно зуміли перейти до ресурсоефективної, циклічної, низьковуглецевої економіки. Так, Україні ще багато працювати у цьому напрямку, але якщо ми не будемо робити кроків до «озеленення» національної економіки, то ризикуємо опинитися в аутсайдерах. Нам це точно не потрібно", - прокоментував Остап Семерак.

   Стратегія, у тому числі, передбачає заходи для зменшення забруднення атмосферного повітря та води, і загалом зміни в державному управління через запровадження екологічних норм та стандартів, оскільки фактично дві третини населення країни проживає на територіях, де стан атмосферного повітря не відповідає гігієнічним нормативам, а стан земельних ресурсів та поверхневих водних об’єкті, якість води в них, за ступенем забруднення віднесені до забруднених і дуже забруднених.

  Як зазначив Міністр екології, цілі Стратегія державної екологічної політики України можуть переглядатися кожні 5-6 років залежно від ефективності їх впровадження.  На її виконання також буде розроблено Національний план дій як того вимагає чинне законодавство.

  Нагадаємо, Україна продовжує імплементацію європейського екологічного законодавства та виконувати своїх зобов’язання щодо запровадження екологічних вимог на кшталт діючих в країнах ЄС. Зокрема, раніше було ухвалено Закони «Про оцінку впливу на довкілля» та «Про стратегічну екологічну оцінку», які зобов’язують враховувати потреби довкілля ще на етапі розробки та ухвалення рішень.

  Міністерство екології та природних ресурсів України

  Переглядів 269
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Володимир-Волинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Володимир-Волинській райдержадміністрації.
  Адреса: 44700, м.Володимир-Волинський, вул. Небесної Сотні, 3, т.24467, E-mail: post@vvadm.gov.ua
  © 2014 vvadm.gov.ua