17 лютого 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Діяльність райдержадміністрації
Прес-центр
Район сьогодні
 • Розпорядчі документи
 • Регуляторна політика
  Публічна інформація
  Інформація з установ району
  Оголошення
  Програми та стратегії району
  Виконання програм та стратегій
 • Децентралізація влади
 • Самоорганізація населення
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Електронне звернення
 • Вакансії державної служби
 • Інвестиційний довідник
 • Запобігання проявам корупції
 • АРХІВ НОВИН

  « Лютий 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28      

  BPD

  pravo

  Понеділок, 14 травня 2018 16:23

  У райдержадміністрації окреслили план роботи на тиждень

  Ряд актуальних питань, що постійно перебувають на контролі районної влади, розглянуто сьогодні, 14 травня 2018 року, на щотижневій оперативній нараді, яку очолила голова райдержадміністрації Наталія Василець.

  Очільницю району цікавили підсумки проведення четвертого районного національно-патріотичного, військово-туристично-спортивного зльоту “Юний патріот”, який проходив із 10 по 12 травня в урочищі Лісне, стан поточного ремонту доріг на території району, соціальні виплати та реалізація на теренах краю проекту «Я маю право!».

  Відтак, керівник апарату райдержадміністрації Сергій Романюк зазначив, що нещодавно відбулося засідання міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, де члени координаційної ради обговорили основні засади проекту «Я маю право!», напрямки його реалізації та план роботи районної МКМР з правової освіти населення на 2018 рік. А також проінформував про заходи, що уже відбулися в рамках цього проекту.

  Крім того, предметом розгляду стало й питання забезпечення відновлення захисних споруд цивільного захисту.

  За словами начальника відділу з питань мобілізаційної роботи та цивільного захисту райдержадміністрації Юрія Ліщука, затверджена Комплексна програма захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Володимир-Волинському районі на 2016-2020 роки.

  - З 14 захисних споруд цивільного захисту що стоять на обліку в райдержадміністрації технічна інвентаризація проведена в 9, що становить 64%, - зазначив Юрій Іванович. - В інших 5 спорудах технічну інвентаризацію провести неможливо з причин їх ліквідації або невідповідності вимогам державних будівельних норм В 2.2.5-97 «Захисні споруди цивільної оборони», затверджені наказом Держкоммістобудування України від 08.07.1997 року № 106.

  На даний час готується проект розпорядження голови райдержадміністрації про створення комісії з питань вивчення обставин та правомірності поставки на облік споруд цивільного захисту, що не відповідають вимогам державних стандартів та захисних споруд, які були ліквідовані балансоутримувачами з ряду незалежних від них причин.

  При вивченні стану захисних споруд цивільного захисту району, що стоять на обліку та в яких неможливо провести технічну інвентаризацію буде використано рекомендований алгоритм дій щодо їх виключення з обліку захисних споруд.

  Відділ з питань внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації

   

  Переглядів 127
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Володимир-Волинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Володимир-Волинській райдержадміністрації.
  Адреса: 44700, м.Володимир-Волинський, вул. Небесної Сотні, 3, т.24467, E-mail: post@vvadm.gov.ua
  © 2014 vvadm.gov.ua