29 вересня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Діяльність райдержадміністрації
Прес-центр
Район сьогодні
 • Розпорядчі документи
 • Регуляторна політика
  Публічна інформація
  Інформація з установ району
  Оголошення
  Програми та стратегії району
  Виконання програм та стратегій
 • Децентралізація влади
 • Самоорганізація населення
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Електронне звернення
 • Вакансії державної служби
 • Інвестиційний довідник
 • Запобігання проявам корупції
 • АРХІВ НОВИН

  « Вересень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30        

  Головна>Новини>«Адамчуки-Збережи»: вже незабаром побудують новий пункт пропуску
  Вівторок, 27 лютого 2018 07:19

  «Адамчуки-Збережи»: вже незабаром побудують новий пункт пропуску

  На 190 кілометрів українсько-польського кордону, що пролягають на території Волинської області, функціонує лише 2 пункти пропуску. Це досить мало, відтак не забезпечують в повній мірі потреби краян. Про це та багато іншого говорили  26 лютого 2018 року під час оперативної наради у голови облдержадміністрації Володимира Гунчика.

  Зокрема, за словами першого заступника облдержадміністрації Олександра Степанцова, 15-16 лютого цього року в місті Жешув (Республіка Польща) відбулося XIV засідання українсько-польської Міжурядової координаційної ради з питань міжрегіонального співробітництва. Даний інституційний орган створений Урядами України та Польщі з метою врегулювання проблемних питань, які стосуються прикордонних областей та воєводств відповідних країн. Тож участь делегації від Волині є значним досягненням, над чим працювали увесь 2017 рік.

  Слід зазначити, що в рамках Міжурядової координаційної ради працюють різні тематичні комісії, а саме: комісія з питань транскордонного співробітництва, комісія з питань просторового планування, комісія з питань рятування та захисту населення в умовах надзвичайної ситуації, комісія з питань пунктів пропуску та прикордонної інфраструктури, комісія з питань запобігання та протидії правопорушення під час перетинання українсько-польського державного кордону.

  Тож 21 вересня 2017 року у Львові відбулося засідання комісії з транскордонного співробітництва, де заслухали хід виконання програми «Україна-Польща-Білорусь» та затверджено фінансування проектів різних напрямків. Так, для Волинської області – це великий інфраструктурний проект «Покращення екологічної ситуації в Шацькому національному природному парку шляхом каналізування населених пунктів навколо озера Світязь». Вартість – 5,8 мільйонів євро.

  Натомість 19 грудня 2017 року в місті Рава-Руська відбулося засідання комісії з питань пунктів пропуску. Одне із найважливіших питань – оптимізація роботи з пунктами пропуску на українсько-польській ділянці кордону.

  – Не секрет, що у Волинській області на 190 кілометрів кордону із державою Польща функціонує лише два пункти пропуску. Фактично повноцінно працює лише «Ягодин-Дорогуськ», а «Устилуг-Зосин» необхідно розбудовувати. Це надзвичайно мало, тож  на всіх комісіях намагаємося «штурмувати» відповідне питання. Ми досягли згоди на рівні районів, зокрема, між Шацьком та Володавським повітом підписано Меморандум, що передбачає створення пункту пропуску «Адамчуки-Збереже», – повідомив Олександр Борисович.

  Відтак, в протоколі Міжурядової координаційної ради з питань міжрегіонального співробітництва, що відбулася в Жешуві, зазначено:

  «… Рада підтримує пропозицію української сторони щодо будівництва пунктів пропуску, зокрема «Адамчуки-Збереже» за умов оптимального використання інфраструктури в існуючих пунктах пропуску та укладення нової угоди між Урядом України та Урядом Республіки Польща «Про співробітництво під час здійснення контролю осіб, товарів та транспортних засобів, які перетинають польсько-український державний кордон».

  – Основні наші дії впродовж 2017 року були направлені на «Адамчуки-Збереже» та «Устилуг-Зосин». А ці зустрічі ще раз, і ще раз підтверджують наміри Волинської делегації наміри відстоювати збільшення кількості пунктів пропуску на українсько-польському кордоні, – додав Володимир Петрович.

  Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

  Переглядів 451
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Володимир-Волинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Володимир-Волинській райдержадміністрації.
  Адреса: 44700, м.Володимир-Волинський, вул. Небесної Сотні, 3, т.24467, E-mail: post@vvadm.gov.ua
  © 2014 vvadm.gov.ua