20 січня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Діяльність райдержадміністрації
Прес-центр
Район сьогодні
 • Розпорядчі документи
 • Регуляторна політика
  Публічна інформація
  Інформація з установ району
  Оголошення
  Програми та стратегії району
  Виконання програм та стратегій
 • Децентралізація влади
 • Самоорганізація населення
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Електронне звернення
 • Вакансії державної служби
 • Інвестиційний довідник
 • Запобігання проявам корупції
 • АРХІВ НОВИН

  « Січень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      

  BPD

  pravo

  Вівторок, 09 січня 2018 16:24

  Розвиток Волині: окреслили плани і завдання на 2018-ий рік

  Так, Володимир Петрович зазначив, що у поточному році потрібно завершити процес формування ОТГ, працювати над чітким розподілом міжбюджетних відносин, передачею окремих повноважень від структур обласного та районного рівнів до об’єднаних громад та збільшення відповідальності.

  - 2018 рік повинен стати ключовим етапом, коли ми підійдемо до завершення формування усього пакету об’єднаних територіальних громад, передбаченого перспективним планом. Нашим стратегічним завданням стане завершення цього процесу у поточному році, – резюмував голова облдержадміністрації.

  Нові повноваження отримав і найвищий виконавчий орган влади в області, адже з 1 січня 2018-го на баланс облдержадміністрації передано майже 4 тис. 400 км державних доріг місцевого значення. А це означає, потрібно якнайшвидше сформувати чітку програму ремонту і відновлення автошляхів, передбачену принаймні на 3 роки. Обв’язки створення документа покладено на департамент інфраструктури і туризму облдержадміністрації до кінця першого кварталу поточного року.

  - Цю програму потрібно довести місцевим структурам влади, керівникам об’єднаних територіальних громад, місцевих адміністрацій і активно фінансувати її з усіх можливих джерел, враховуючи Державний, місцевий бюджети, грантові проекти, – пояснив керівник найвищої виконавчої гілки влади в області.

  Не менш важливими залишаються останні зміни у екологічному законодавстві. Нагадаємо, що з 18 грудня 2017-го розпочав дію Закон України «Про оцінку впливу на довкілля», що передбачає подачу документів для отримання необхідної оцінки, шляхом внесення їх до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля. У зв’язку із цими та іншими змінами в управлінні екології та природних ресурсів облдержадміністрації створено нову структуру, яка власне й спеціалізуватиметься на питаннях оцінки та допомагатиме місцевим органам влади у реалізації проектів, підотовці відповідних документів.

  Поряд із цим, в облдержадміністрації створено відділ земельних ресурсів, потребу в якому зумовило подальше користання державних земль, продовження мораторію на реалізацію земель сільськогосподарського призначеня. До того ж, Володимир Петрович звернувся до голів райдержадміністрацій, аби розглянули можливості реформування структури з її подальшим розвитком. Адже на місцях обов’язково мають бути кваліфіковані координатори основних державних та регіональних проектів, сформованих на 2018-ий і подальші роки.

  З-поміж головних завдань, над якими потрібно прцювати від початку року, Володимр Гунчик означив перегляд обласної програми розвитку «Волинь-2020», доручивши керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації підготувати зміни і доповнення до наступного засідання чергової сесії обланої ради, на базі законодавчих змін та поточною економічною ситуацією в області.

  Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

  Переглядів 166
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Володимир-Волинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Володимир-Волинській райдержадміністрації.
  Адреса: 44700, м.Володимир-Волинський, вул. Небесної Сотні, 3, т.24467, E-mail: post@vvadm.gov.ua
  © 2014 vvadm.gov.ua