24 серпня 2017 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Діяльність райдержадміністрації
Прес-центр
Район сьогодні
 • Розпорядчі документи
 • Регуляторна політика
  Публічна інформація
  Інформація з установ району
  Оголошення
  Програми та стратегії району
  Виконання програм та стратегій
 • Децентралізація влади
 • Самоорганізація населення
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Електронне звернення
 • Вакансії державної служби
 • Інвестиційний довідник

  АРХІВ НОВИН

  « Серпень 2017 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      

  Головна>Новини>Раціональне використання земель у області

  a1 14ombr

  zhniva1

  Десантні війська

   

  Три роки нової України

  Брошура про права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей - підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

  Відеоінструкція з отримання електронної виписки з ЄДР

  Нова програма бізнес-стажування для фахівців з України за напрямом "Енергоефективність і відновлювальні джерела енергії у цивільному і комерційному будівництві"

   Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які знаходяться в складних життєвих обставинах

  Виплата одноразової грошової допомоги громадянам району, які вступають на військову службу за контрактом

  Методичні рекомендацій з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також прирівняних до них осіб

  Інформація по Держенергоефективності (постійно оновлюється)

  Інформація управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області

  Правила реєстрації місця проживання

  Працює "телефон довіри" Держаудитслужби

  Електронний сервіс, за допомогою якого можна сповіщати про виявлені стихійні сміттєзвалища

  Виступ Президента на засіданні Ради національної безпеки та оборони

  МІНСОЦПОЛІТИКИ ПОСИЛЮЄ РОБОТУ З ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

  ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ – ВИБІР СПРАВЖНІХ ПАТРІОТІВ (ВДВ)

  Зупинимо дитяче жебракування разом

  Зупинимо торгівлю людей разом

  П'ятниця, 21 квітня 2017 13:53

  Раціональне використання земель у області

  У студії відеоселекторного зв'язку разом із очільницею райдержадміністрації працювали начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Юрій Кравчук, заступник начальника управління Держгеокадастру у Володимир-Волинському районі Оксана Гжиб та головний спеціаліст відділу розвитку галузей агропромислового комплексу управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Олена Шевчук.

  Начальник головного управління Держгеокадастру в області Василь Василенко проаналізував раціональне використання земель у області та контроль за отриманням правовстановлюючих документів на їх використання. Зокрема, він зазначив, що у кожній районній державній адміністрації має діяти комісія з проведення інвентаризації земель сільськогосподарського та несільськогосподарського призначення, розташованих в межах населених пунктів і за їх межами та ефективності їх використання.

  За результатами їх перевірок кожна РДА має визначити переліки земельних ділянок державної та комунальної власності, які використовуються неефективно, з порушенням вимог земельного законодавства та не наданих у власність чи користування, усунути ці недоліки, а також провести нормативну грошову оцінку земель,на яких вона не проведена, наданти в оренду землі державної та комунальної власності, які ще досі не надані у власність та користування на конкурентних засадах. Адже, за словами губернатора, це принесло б чималий дохід у місцеву казну.

  Ряд названих недоліків по використанню землі у районах стосуються виплати орендної плати, яка менша 3%, відсутність правових документів на користування землею, нецільове використання земель.

  Турбує начальника управління Держгеокадастру і низький попит на оренду земель для багаторічних насаджень. Для заохочення бажаючих розвивати свою господарську діяльність у даній галузі розроблено ряд пропозицій: нижчий відсоток плати за оренду землі, яку надаватимуть у користування на 30 років.

  Із Юрієм Горбенком, директором департаменту агропромислового розвитку обговорювали методи підвищення ефективності використання земель сільськогосподарського призначення. Для цього були внесені зміни та доповнення до Положення про департамент в частині організації робіт щодо моніторингу та ефективності використання земель сільськогосподарського призначення,організовано проведення щоквартального моніторингу ефективності використання землекористувачами земель сільськогосподарського призначення, визначено площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які використовуються неефективно, з порушенням вимог земельного законодавства та не надані у власність чи користування.

  Варто також забезпечити укладання та реєстрацію договорів оренди земель щодо суб'єктів, які користуються нею без правовстановлюючих документів та відповідно до договорів оренди, що не зареєстровані в установленому законодавством порядку з обов’язковою агрохімічною паспортизацією земель сільськогосподарського призначення, організувати роботу щодо аналізу діючих договорів оренди земель з метою виявлення таких, що не відповідають у частині розміру орендної плати вимогам пункту 288.5 статті 288 Податкового кодексу України, та забезпечити внесення змін до них шляхом укладання додаткових угод.

  Переглядів 69
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Володимир-Волинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Володимир-Волинській райдержадміністрації.
  Адреса: 44700, м.Володимир-Волинський, вул. Небесної Сотні, 3, т.24467, E-mail: post@vvadm.gov.ua
  © 2014 vvadm.gov.ua