25 червня начальник районної військової адміністрації Юрій Лобач, виконуючи свої депутатські повноваження, взяв участь у черговому засіданні сесії Луцької районної ради.
Під час засідання, окрімпоточних питань, депутати заслухали звіт голови районної ради Тетяни Павлової-Багрійчук, звіти постійних депутатських комісій ради, а також питання про передачу об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Луцького району у комунальну власність Луцької міської територіальної громади.
Готуючись до нового опалювального сезону, депутати Луцької районної ради прийняли Програму підтримки діяльності КП “Райтеплобуд” на 2026-2028 роки та розглянули фінансові плани цього підприємства.
За результатами засідання були прийняті відповідні рішення.
























