19 червня відбулось чергове засідання громадської ради при районній державній адміністрації, під час якого було заслухано інформацію щодо соціально-економічного становища району у 2025 році, та щодо здійснених у Володимирському районі заходів із забезпечення безбар'єрності.
Опісля членами громадської ради було заслухано відповідь Мінвуглепрому щодо вжиття заходів з ліквідації заборгованості зі сплати заробітної плати перед працівниками відокремленого підрозділу «Шахта «Бужанська» ДП «Волиньвугілля», та Володимирського РВ ГУНП у Волинській області щодо провадження ряду кримінальних справ.
Також під час ходу засідання громадської ради начальник районної військової адміністрації Юрій Лобач представив присутнім голову обласного осередку ГО «Захист Держави» Наталію Войтович, яка розповіла про основні напрямки діяльності організації та обговорила можливості співпраці із присутніми.
























