Версія для друку
Вівторок, 07 серпня 2018 13:57

Підприємства області зробили подарунки дітям учасників АТО

309 класичних костюмів для хлопчиків та 226 вишиванок для дівчаток отримають діти загиблих волинських атовців та осіб з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників АТО. Саме таку благодійну акцію організували на Волині за підтримки облдержадміністрації та місцевих підприємств. Зокрема, днями у Луцьку голова облдержадміністрації Олександр Савченко особисто вручив перші подарунки маленьким волинянам.

А сьогодні, 7 серпня 2018 року, свої подарунки із рук голови райдержадміністрації Наталії Василець отримали і 10 діток Героїв Володимир-Волинського району.

Головна мета акції – привернути увагу до родин загиблих в антитерористичній операції та військовослужбовців, котрі отримали поранення, захищаючи східні рубежі держави. До слова, в області налічується 198 сімей, які втратили рідних в неоголошеній війні та 504 учасники АТО повернулися додому з інвалідністю. Наш район втратив там 10 Героїв, ще 18 отримали статус інваліда.

Варто зазначити, що протягом останніх років держава активно забезпечує соціальний захист та підтримку цих сімей, реалізуючи в області та районі ряд державних та місцевих програм із надання пільг, психологічної реабілітації, професійної адаптації учасників ООС, їх санаторно-курортного лікування, підтримки членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції.

Разом із державною, велику підтримку надає й соціально відповідальний бізнес, не залишаються осторонь керівники багатьох підприємств та підприємців Серед таких «Фабрика моди «Лілус» (директор Людмила Помазан) та ПРАТ «Едельвіка» (голова правління Юрій Переходько).

Ці підприємства за підтримки облдержадміністрації для дітей сімей загиблих в антитерористичній операції та дітей осіб з інвалідністю, отриманої внаслідок війни, зголосилися надати  309 класичних костюмів («Фабрика моди «Лілус») та 226 вишиванок (приватне акціонерне товариство «Едельвіка»).

Щиро дякуємо їм за подарунки та за підтримку сімей наших захисників, за можливість запалити маленьку іскорку радості в очах їх діток.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації

Переглядів 415

Галерея зображень